bugün

bi ton güvenlik açığı olan izmir merkezli hosting firması. ftp ve db şifreleri text olarak saklanmakta ve size mail olarak yada telefonda söylenebilmekte yada sizden telefonda şifreniz sorulabilmektedir. ciddi bir iş yapılıyorsa tercih edilmemesi gereken hosting şirketidir.
kesinlikle tavsiye etmeyeceğim hosting şirketlerinden biridir.
yaklaşık 20 saattir bağlantı sorunları yaşanan hosting firmasıdır.

kendilerinden 10 senedir hosting hizmeti almaktayım, bu son olay sonrası kesinlikle hostingimi taşımama karar vermiş durumdayım.

iletişim çağında doğal olarak şirket işlemlerimiz de tamamen dijitalleşmiş durumda. bir şirketin yalnızca 1 günlüğüne iletişim kanallarının kesilmesinin yarattığı zararı hesap etmek çok da zor değil bu sebeple.

ilgili firmanın yaşadığı sorundan ötürü ben müşterilerime bir açıklama yapmak durumunda kalıyorum ancak ben bu firmanın bir müşterisi olarak kendilerine ulaşamıyorum, muhattap bulamıyorum.

o zaman bize de sizi kendi çöplüğünüzde yalnız bırakmak düşer.

ciddiyetsiz bir firmadır. aldığı paranın hakkını veremez.

kendilerine ulaşmaya çalıştığınızda yalnızca aşağıdaki gibi bir uyarı alırsınız;

Sayın Müşterilerimiz,

Ana internet hattımızda meydana gelen bir arıza nedeniyle web ve telefon hizmetleri veremiyoruz. En kısa zamanda çözülmesi için teknik ekibimiz çalışmaktadır. Elimizde olmadan oluşan kesinti için özür dileriz.

Saygılarımızla
Websahibi Internet Hizmetleri
Paylaşımlı hosting'i herşey sınırsız diye uygun fiyata satıyorlar, bir süre sorunsuz şekilde kullanıyorsun, sonra çat diye siteni durduruyorlar.
Çağrı bırakıyorsun 2 gün sonra verilen cevap siten işlemciyi çok fazla tüketiyor diyorlar.
Ne yapmamız gerekiyor dediğinizde vps sunucu kiralamanız gerekiyor deniyor senelerdir aynı politika.