bugün

doğrudur efenim. şimdi olay şu.

özellikle ergenlik çağında, vücut çalışmanız sizi kalıcı kas tonüsü sağlar ve aynı zamanda testosteronu arttırdığı için cinsel organın büyümesinde katkı olur .

işin özeti, ergenler (14 17) youtube da benim eskiden evde uyguladığım bir egzersiz vardı karın kasları için "passion 4 passion karın kası egzersizi" göğüs için "passion 4 passion göğüs kası egzersizi" yazın. böylelikle ilerde hem düzgün bir vücuda hem de olabileceğinizden daha uzun bir penise sahip olursunuz. Dedirtir efenim .

not: dikkat egzersiz yapmak ergenlerde daha fazla testosteronu arttırdığı için * daha fazla çalışır haberinize (daha fazla asılma isteği gelir)

edit:benimkini soranlara cevap vermiyorum
Penisi büyütüyor mu bilmem ama zımba gibi yapıyor orası gerçek. Kuşu uçmayan abiler bir gün öncesinden bacak çalışsın çok faydasını görecektir. (bkz: testosteron)
Yazar burada Ben yapmadım pişmanım sizin yapın demek istiyor.

Çok iyi kalpli ya hu.
Genetik... yoksa olmaz. Sadece var olan guclenebilir.
Belki zayiflayarak penisin cevresindeki yağlı kısmın erimesiyle birkaç santim uzun gozukebilir. Onun disinda etkisi yoktur.
adama testosteron diyorum. beyinsiz anlamıyor utanmasa dambıl alip skiyle kaldiracak hergele. dedirtir efenim .
Gerçek değildir.

Vücut çalışırken eğer hormon almıyor ve düzgün çalışıyorsanız, yan gelirler olacaktır elbet yağ dengesi konusunda.

Mevcut penisin dibinde her insanda yağlanma olabilir ve çoğu erkekte vardır mutlaka. Göbek, göbek altından taşak kısmına kadar olan bölgede vücut yağ depolar. Penis dibinde yağ birkince doğal olarak penis kısalır. (Teknik olarak) Demin bahsettiğim vücut gelişmede yan gelirlerde karın kası vb çalışırken penis dibinde biriken yağları da eriterek geriye doğru cildi atar. Bu bölgede kolay kolay sarkma da olmadığı için buradaki yağları pek fark edemeyiz. Ama bu belirtiğim bölgeye elle baskı uygularsanız yağı hissedersiniz.

Sonuç olarak düzgün bir çalışmayla bu bölgedeki yağlar erirse penisiniz de uzamış gibi olur. Ama aslında uzunluğu aynıdır. Olay tam olarak budur.
hayallarde yaşıyor bazı ibneler..

kandırmayın fitness'cıları..

yukarda açıklanmış,olay tamamen vücudun incelip şekle girip penisin aynı kalması sonucu daha büyük görünmesidir,ama uzama diye bir durum sözkonusu değildir..
doğru olmayan önerme olmakla beraber, 7 senelik spor hayatımda, normal seyrinde giden penis boyutudur. velev ki, spor yapmanın kan dolaşımını hızlandırıp, performansı arttırmaktadır, seks bile olsa bir vücut faaliyeti olduğundan beli sağlam bireylerin, daha tatmin edici kişiler olduğu apaçık ortadadır.
doğru olmadığını düşündüğüm önerme.

şöyle ki,

üst vücut çalışırsanız penis falan büyümez hacı. bunu zaten bilirsiniz, ha benim penisim göğsümde diyorsanız büyür jsjadjasd.

ama şöyle bir şey var doğruluğu kanıtlanmasa bile bacak egzersizleri ve karın egzersizleri penis boyutunu + yönde etkiliyormuş ama bence bunları boşverin.

penis uzatıcı var kanka, git al onu sündüre sündüre 2m olur. sonrada keyifli gırtlaklar yapabilirsin..