bugün

Vw türk markası olsa ve şuan yaşadığı emisyon krizini yaşasa firmanın başındaki ceo nun yapacağı açıklamadır

-bu suçlamakarı kesinlikle kabul etmiyoruz. Türkiyenin ilerlemesini istemeyen emisyon lobileri, batılı güçler, şer odakları, siyonist lobilerin bir komplosu bu. Eminim yakında bunuda gün ışığına çıkartacağız. Hukuki süreç devam ediyor ve deraylara girmek istemiyorum ancak herkes bilsin ki görevimin başındayım ve bu durum açıklığa kavuşana kadar savaşac,,,..bıdı bıdı....

(bkz: yaw he he) der geçersin kimileri de ameriganın oyunu söylemlerini sevdiği için hemen üstüne atlar açıklamanın.

Ama şu var ki onurlu bir şekilde hatasını kabul edip tüketiciden kesinlikle özür dilenmez.

Niye lan niye benim insanım böyle onursuz ve yaşancı çıkıyor hep! Neden bir avrupalının yarısı olamıyoruz!

Şimdi şövanistler çıkıp bana kızar neden avrupalıyı övdüm diye! Ama ben övmüyorum ki onlar övülecek hareketler ediyorlar!
Yemin ederim geri vercem.
''binmeyin aq çok da sikimde!!! krediyle borçla alıp binerken tok sesini sabah akşam dinlerken iyiydi dmi.''

ertesi gün satışlar 5'e katlar.
Arabaya virüs girmiş amk yaa! Ne yazılımı!!
Muhtemelen israilli hackerlar yaptı. Takipçisi olucaz sonuna kadar.
adamlar hatasini kabul etse yerinden edemez kimse . turkiyede olsa hi amina koduklarim bi sike yarar bisi yapsa sasirim der .
Türkler volkswagen motoru yapabilecek de,
Ucuza maledebilecek de,
Vergi sorunu olmayacak da,
Yazılım yapmayı akıl edecek de,

O yazılıma hile katmak kalmıştı bir tek.
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
fazla emisyon değerinin araçlara hiçbir zararı yoktur, müşterilerimiz arabayı güvenle kullanabilirler. ayrıca on numara yağ kullanımının yoğun olduğu ülkemizde bizim araçlarımızın emisyon değerleri oldukça düşük kalmaktadır. bununla beraber araçlarımızın emisyon değerleri türk otomotiv sektörüne zarar vermek için kasten abartılmaktadır. ayrıca emisyon değeriyle çevreye verdiğiniz zararı on binlerce ağaç dikerek gidereceğiz.
sizin ne vardı? bir buçuk kıymalı bi de ayran, hemen geliyor efendim.

(bkz: vw ruhuna fatiha mevlüdü)
Bakin arkadaslar emisyon öldürmüyor diyip kameralar karsisinda bir bardak ekonomik kriz icerdi.
manipüle etmeyi sizden öğrenecek değiliz.,
wv akp yanlısı olsaydı eğer, uğur ışılak şiir yapardı.

ne kadar gereksiz emisyon
bu kafayla olmaz koalisyon

gibi.