bugün

Arkadaşın övmesi üzerine 15 yıldır kullandığım operatör olan turkcelden vodafone a geçtim. Bir sürü kampanyası var, interneti hemen hemen turkcell kadar iyi dedi. Kandık bizde geçti. Yıllardır turkcell kullanıcısı olan arkadaşlara söylüyorum. Aklınızda kampanyalarından, fiyat farkından dolayı vodafone'a geçmek isteyen varsa bence düşünmeyin. Ne adam gibi çekiyor, ne kampanyalarını adam gibi kullanabiliyorsunuz ne de kat ve kat daha iyi kampanyaları var. ikisinde de platin paketi kullandım. Turkcell fiyat olarak 20 30 lira daha fazla ama içiniz rahat. Müşteri temsilcisinden, çekim gücüne, internetine kadar turkcell vodafone u ona katlar. Aynı zamanda turkcellde internet paketiniz bittikten sonra vodafone'a göre çok daha avantajlı şekilde yeni paket alabiliyorsunuz. Kim ne derse desin turkcell dışındaki operatörler turkcell seviyesine ulaşmak için kırk fırın ekmek daha yemelidir.
Müşteri hizmetlerinden dahi para alan operatör zaten.
Turkcell kazık.
Avea da sehrin göbeğinde çekmiyor.

Beni temsil edecek operatör yok anasini satayim.
Sırf geliboluda interneti çeken tek operatör olduğu için katlandığım operatör.
benm bulunduğum yerde de senin dedklerinin tam tersi oluyor.

onu napcaz.
en iyi internetin olduğu operatördür. doğru değildir.
turkcell'in olduğu bir sektörde aynı hizmeti bekleyenleri hayal kırıklığına uğratan operatördür...
bazı noktalarda evet, tek sorunu şudur ki, pakedin bittiği zaman yeni bir paket alamıyorsun. şöyle anlatmak gerekirse, dakikam 10. günden tukeniyor, fakat ben ne dakika ne mesaj pakedi alamıyorum. bu çok büyük eksik, aveada istedigin zaman istedigin pakedi satın alabiliyorsun paran olsun yeter. ama vodafon çok pis bu konuda.
ilk entiriye katıldığım önermedir.
Özellikle son zamanlarda vodafone bir işkence halini aldı bende.. Sattım kırk yıllık yarimi, belamı da buldum sonuçta.. Öyle turkcell kazık fln hepsi hikaye..aveanın zaten şerefsizliklerine katlanmak için aylık ödeme almam lazım kendilerinden..
Vodafone türkiye için de ingiltere için de şu an hayal kırıklığıdır..