bugün

türkiye'dir.

7 saniyelik aptal saptal videolarla fenomen olup, üniversitelere, kolejlere sanki matah bir iş yapmışlar gibi söyleşiye davet edilip hatta bunlara plaket verilecek düzeyde organizasyonlar düzenlenen ülkedir.

sonra eğitim sistemini yargılıyor bazıları. bunlara mahal verenlerin eğitim sistemini eleştirmeye zerre hakkı yok. lan bunlar üniversite öğrencilerine ne gibi bir fayda sağlıyor ki? ne verebilirler? öğrenciler bu tip insanlardan ne tür bir randıman alabilirler? saçmalıktan başka bişey değil.
jerome jerre'nin yaşadığı ülkedir. ellen'la falan da çalışıyor herif. ha bizdekiler boktan o ayrı.
tamam vine hoştur güzeldir, bazen insanın yaratıcılığını da ispatlayan bir nimettir fakat söyleşi yapmak nedir ağa.

he okulda teknoloji-bilişim bölümü alanına özel böyle bir organizasyon ayarlar anlarım fakat bunlar söyleşilerde ne konuşuyor abi.

- vinelarınızı kendiniz mi yazıyorsunuz?
- vine çekmeden ne kadar süre yaşayabilirsiniz?
- takip edeni takip ettiğniz oldu mu?
- vineda kızlar teklif ediyormuş doğru mu?

peki buna izin veren okul yönetimlerine ne demeli?
veliler acaba bunlara demiyor mu ki?
- bravo çocuklarımıza örnek olsun diye okula tarihçi yazar davet edeceğinize vinelarında küfür edip şaklabanlık yapan bu zibidileri mi çağırıyorsunuz?
(bkz: vine yaparak kepazeliği ünlü olmak zannedenler)
yazarın söyleminden yola çıkarak; bu acun denen adamın nasıl bir anda bu şekilde parlayıp kanallar satın alıp, böyle bir pozisyona gelmesi nasıl olmaktadır. bunu bana biri açıklayabilir mi?