bugün

çok büyük bir ihanet. biz lance ile iş yapmıştık, ahbap olmuştuk, diaz'ı soymuştuk, onu diaz'ın elinden kurtarmıştık ama o gitti ne yaptı? sonny'e sattı! sırf para için. çok üzülmüştüm oyunu ilk bitirdiğimde buna. unutmayacağımız bir ihanet.
Malikanenin damında el bombasıyla katledilerek intikamı alınan ihanettir.
halkı yasa boğmuştur.
Minigun ile taranarak öcü alınmıştır. O oyunda bizi tek satmayan avukattı. Kaptanda satmadıda kaçmak zorunda kaldıydı.

Eski arkadaştan düşman olmaz sözünü bir kez daha kanıtlamıştır oyun bize.
bomba beynine beynine konarak acısı çıkarılan ihanettir.
san andreasta big smoke un ihanetine benzer. zaten ben başta anlamıştım big smoke un puştun teki olduğunu.
Vicecity sokakları bir o kadar ıssız bir o kadarda lanetlenmişti. Ailecek yılda 1 defa ölüm yıl dönümünü saygıyla anarız.
şu an bile hatırlandığına göre büyük bir ihanettir.. san andreas'da da big smoke'un ihaneti vardır.. bütün gta oyunları zaten bu konu üzerinden dönüyor..
o nesil çocuklarının çoğunun hayatlarında gördüğü ilk ihanettir. bizlere hayata daha dikkatli atılmamızı, öyle her siki taşağı rahat gezen zenciye güvenmememizi öğretmiştir. bir açıdan eğitmiştir bizi. bu arada unutmadan; orospu çocuğusun lance...
bir nesli yasa boğan ihanettir. Halbuki bilseydik kurtarır mıydık hayatını. Oynamamış olanlar da spoiler yedi. Zaten bu zamana kadar oynamamışsan, suç sende.
daha sonra big smoke ve Ryder in ihanetiyle devam etmiştir.
Diaz görevinde arabanın bagajından m4 alma sahnesiyle yüreğimizde taht kuran ibnenin ihanetidir.