bugün

erkeğin parasını yemek amaçlı olan kızın kendisinin de ne yaptığını bilmez bir halde etraf da dolaşması diyebiliriz.

şimdi bak kardeşim sen eğer naif bir kız ve kadın olsaydın bunu yapmazdın bir kere!, ya direk o gece verirdin o neyse artık ya da adamın iflahını çıkartır gibi peşinden koşturmayıp kapalı kutu takılırdın!, buraya kadar yanlış var mı?, yok!.

niyetini de al git ulan be!,

o adamın ne suçu var arkadaş ne suçu günahı var?, neden o adamın temiz duygularıyla oynuyorsun ki bre mel'un densiz kadın!, ama yok neymiş ben çok akıllıyımmış yok efendim çoook terbiyeliymişim filan!, yav sen öyle olsan bu hareketlere hiç başlamazdın ki bir kere yalan mı bu dediğim şimdi?. bu da doğru bu da!, ben ne diyorsam doğrudur zaten iş olsun diye soruyorsam bir tarafınız kalkmasın hemen, yani uzatmayalım netice de ayıptır bu yaptığınız, erkek adamlarla eğlenmekse sizin yaşama amacınız tüküriyim amacınıza.
aşk oyunları oynamaktır.*
içindeki sevişme isteğini, bekaretini muhafaza ederek giderme çabasıdır. kendi çapında orgazm yaşıyordur belki, kim bilir?
''annem göster ama elletme dedi''olabilir.
Verecek görüntüsünün nasıl olduğunu merak ettirir.
anasının tavsiyesine uyan kızdır. göster ama elletme.
sadece gördükleriyle ilgilenen gerizekalıya masumca bir şeyler anlatma çabasıdır.
neyin kafasını yaşadığını merak ettiğim kızdır zinaya özendirir zina büyük günahtır.