bugün

ntv'de yemek programı sunan vedat milör'ün yemekteyiz programına yarışmacı olarak katılması sonucu gerçekleşmesi muhtemel olaylardır. olası bazı yorumları şu şekilde olur:

-ambiyans berbat, yemekler ı-ıh olmamış.
-bu yemek toscana da farklı yapılıyor.
-yemeğin üzerine beşamel sosu gezdirilse daha lezzetli olurdu.....
muhtemelen katıldığı hafta yarışmanın son programı olur. çünkü kimse o adamın oturacağı masaya yemek çıkarmayı göze alamaz.
adam şarap olmadan yemek yiyemediği için zor olan durum.ayrıca o varken eti sulu bırakmak, tatlıyı karamelize edip sunmak gerekir.
döke saça yemek yemesi ve zaman zaman ellerini çatal bıçak olarak kullanması tüm bakışları üzerine toplar ve diğer yarışmacıların hışmına uğrar.
- yapmış olduğunuz bu böreği avrupada 16 farklı restaurantta tatmadan güzelmiş diyemem...
kısıtlı içecek menüsü sebebiyle puan kırardı.
hımm, şapşup şapşup, evet, bunu mutfağın tozlu tezgahında pastorize etmişsiniz sanırım, fena değil.
şaraba da bakayım, hımmm, şalgammış bu. olsun.
bu yemek güzel olmuş, bilirsiniz bu ot meksika'nın pachuca eyaletinin yüksek yerlerinde çıkar. köylüler bunu çıplak ayaklarıyla ezer.
bu yaptığınız puding içerisinde de, tadı bir şeye benzemiyor aslında ama, içinde gerçekten kayda değer bir şey yok, hiçbir şey bulamadım bunda.

fiyatlar: yemek bedava olduğu için 5 yıldız verdim.
içecekler: marketteki her içeceği toplamışsınız. alkol yoktu 3 yıldız.
lezzet: bu 2 yıldız.
ambiyans: manzara yok, birkaç bayan daha olsa iyi verirdim ancak, bu da 2 yıldız.
yarın kimdeyiz? bu arada sizin kapının ham maddesi olan tahta hollanda'nın kuzeyinden geliyor, bu çelik kapının yüzde 45i tahta, yüzde 50si çelik yüzde 5i söylesem inanmazsınız boşverin.
burası zengin semti değil. otur sıfır.
et çok pişmiş, bazıları böyle sevebilir ama benim damak zevkim daha az pişmiş olmasından yana, ayrıca et kurumayacak. bu et suyunu salmış. heralde harlı ateşte pişirilmiş, çok yanlış. ayrıca bir de ete en yakışan baharat nanedir. o olsaydı belki bi gıdım daha tadı hoş olabilirdi.
+ kuyruk yağı olsaymış daha da iyimiş, et malesef kurumuş, ben şahsen eti biraz az pişmiş seviyorum, bi de et ete değecek arkadaş.
- ay manyak mı ne.
+ amerika da öyle mesela.
- ay git.
+ rahat insanlar, kızın yanında erkek arkadaşı var; git konuş kıskanmaz.
beğenip beğenmemesi hiç önemli olmayacak, şapur şupur yiyecek ve yıldızları kendine saklayacaktır.

b : hanım koş vedat müller çıktı.
h : ay yine şapurdatıyor yahuuu.. iğrenç...