bugün

şerefsizin en önde gidenidir. ne kadar küfür etsem azdır bu şerefsize. sabahtan beri deprem haberlerini izliyorum bir yorum yapmak içimden gelmiyor ama bu orospu çocukluğuna diyecek laf bulamıyorum arkadaş ya.

http://www.toplumsalhafiz...esinde-buyuk-skandal.html

(bkz: şark kurnazı)
anası bacısı sikilesi orospu çocuğudur. o insanlar insan değil mi lan?

edit: fırıncının çırağı burda. neyse amk.
(bkz: süzme orospu çocuğu)
(bkz: orospu kardeşler pide fırını)
(bkz: kadın pedi ve bebek maması)
orospu çocuğu kavramını bir kez daha gördüğümüz olaydır.
madem şehrimde deprem oldu ve tek ayakta kalan fırıncı benim. o zaman ekmeği normalden 4 kat daha pahalı satayım da bu durumu kâra geçireyim diyen fırıncıdır.
yuksek ihtimalle pkklidir.
felaketten kendilerine pay çıkaran fırsatçı şerefsizlerdir.
edit: imla
(bkz: kürdün kürde yaptığı zulümler)
küfürlerin yetersiz kaldığı insan tipidir.
arz talep kardeşler unlu gıda.
(bkz: insanlık terk)
olduğundan daha ucuza satacağına daha da fiyat arttırmış esnaftır.
böyle durumlarda fırsatçılığı engelleyecek bir yaptırımı haketmiş fırıncıdır. özellikle van halkı açısından teşhir edilmelidir. Şu an vanda zaman durmuş labilir ama ilerlemeye yeniden devam edecek. işte o gün çok merak ediyorum hangi yüzle gelin benden ekmek alın diyebilecektir.
birazcık ekonomi bilgisi olan, arz talep dengesini bilen insanın gayet mantıklı bulacağı eylemdir.

edit: fırıncının yaptığı eylem her deprem ve savaş durumunda ortaya çıkması çok normal eylemdir. ben demiyorum ekonomi kitapları öyle diyor. fırıncı kesinlikle haklıdır.
Yok öyle bir fırıncı.
(bkz: gırtlağın küfüre doyduğu an)

%44 ötv zammından sonra gerçekleşmiş en insanlık dışı zam olayı.
Böyle bir olayda akla mantığa alınmayacak bişey varsa oda ekmeğin 2.5 tl olmasıdır.
depremi fırsata çevirmek işini orospu çocukluğuna vurmuş kişidir.
söylemiştik biz. niye dersen?
çünkü bu memlekette insan sıfatını hak etmeyen orospu çocuklarını biz
17 ağustos 1999 marmara depreminde görmüştük. şaşırmadım hiç!(#13481669)
insanlık mıdır bu ya? Nasıl yapıyor kodumun şerefsizi günah değil mi aç yüzlerce insan varken sen git fırsat bil bunu. Bir şey denmez buna.
size asıl kötülüğü gene de sizin adamlarınız yapıyor. burdan sadece bunu anlayın o da yeter. biz elimizden geldiği kadarıyla yardım yapmaya çalışırız.
her depremde ortaya çıkan fırsat düşkünü fırıncıdır.
17 ağustos depreminde gölcükte de aynı olay görülmüş ozaman ekmeği 1 tl den satan fırıncılar vardı.

ayrıca insanların duş ihtiyacı giderilsin diye gönderilen elektirikli su ısıtıcılarını(şofben) çalan cami imamı vardı.

Lütfen aziz kardeşlerim alçaklığın doğusu batısı olmaz... kurtulun bu zihniyetten.
adam belki de kiloluk ekmek çıkarmıştır. bilip bilmeden ne küfür ediyorsunuz, ibneler.
Senin ben Z-amına koyayım ,insanlık ölmüş...