bugün

Supernatural'cılar aranıyor.
Kardeş bende kansızlık var uğraştığına deymez denilebilir.
parmaklarınızla + yapın.
ben aidsim deyin.belki kanınızı içmez.
Bende hepatit b var demek yeterlidir.
bir dizide tahta mızrak saplıyolardı başka birinde gümüş eşyalar kullanılıyordu diğer bir dizide tuz ile halka yapıyolardı.
gümüş kurşun sıkmak lazım gelir... yok lan o değildi... soğan mı doğruyorduk, patates mi fırlatıyorduk bilemedim vallahi... Eh malzemeler hazır gelde sana bir türlü yapayımda aç acına gitme denilebilir.
Ölü taklidi yapmak nası fikir ama.
Eskiden olsa "sarımsak gösteririz ehehe" derdik ama yeni nesil yağışıklı vampirlere işlemiyor artık. Kaçmaktır.
uyanmak.
Açıcan flaşı vurucan kırbacı agacım bunu da mı ben diyim?
(bkz: sarımsak)
Bülent Ersoy gibi konuşmak gerekir. gel buraya anacım a aaa demek lazımdır.
Hepinizin gizli bir özelliği oluyoruş o doğru mu hacı abi yia?-sorusunun sorulması kati surete gerekir.
siz zayıfça, yanınızdaki arkadaşınız da kilolu ise hiç korkmayın. ama tersiyse...
bir de yanınızda sarmısakla gezmiyorsanız, karşı karşıya geldiğinizde ayakkabılarınızı çıkarın. ayak kokusuna da aynı tepkiyi vermeli.
belli mi olur belkide daha etkili bile olur.
Ben böyle şey görmedim.
kan kanseriyim deyin bişe yapmıyo.
Sarımsağı faydalıdır deyip ağzına tepmek gerek.
vay sayın abim nerdesin ya ben de seni bekliyordum deyip kendinizi ona bırakın belki de sizi öldürmez vampire çevirir.

vay anasını be, bu sözlükte ne hayal aleminde yaşayanlar varmış. beni de kendilerine benzettiler.
(bkz: sarımsak göstermek)
(bkz: Vampire girin)
boynunuzu sağ omzunuza doğru yatırın, zorluk çıkarmayın. göreceksiniz siz de seveceksiniz.
uyanmak.
Sizin ne olduğunuza göre değişir. insansanız yapacak bir şey yoktur zaten ama eğer bir kurt adam veya kadın her neyseniz bunu düşünmesi gereken vampir olacak puşttur.
buyur kanka al ısır.