bugün

Türk Devleti'nin ve Türk Milleti'nin ve Türk toprağının üzerinde asalak olarak yaşayan kişilerin hezeyanı.
Özleyen orospu çocukları toplanıp imralı da ebediyen hasret gidermelidir. Ha bu orospu çocukları imralı ya giderken bacılarını da götürsün apo taze Kürt kızına hasrettir. Şam daki villasında çok Kürt kızını özgürleştirmiştir bu amına çaktığım vampiri.

ne kadar seveni destekçisi özleyeni varsa sülalesinin amına koyayım!
toplu kıyımların kayıtsız şartsız haksız olduğu algısını yıkan sözdür. durmayın daha da ileri gidin, aramızdaki sevgi pıtırcıkları birer ikişer toz pembe rüyasından uyanıyor. iki sene önceki Türkçüler günü bugünkü kadar ilgi görmüş müydü? katkılarınız sayesinde.
barış elçisini özleme ifadesi.
orospu çocuğunu özleyen diğer orospu çocuklarının ifadesi.
böyle vatan hainliği olmaz tayyip veriyor size bu densizliği.
barış kelebeği sevgi çiçeği masum devrimci ahmet keke'nin çığırtısı.

çok yardımsever çok barışçıl çok iyi niyetli bir şarkıydı... Sonuçta binlerce te.ce askerinin katiline methiyeler diziliyordu. barış böyle bir şey hewal.
pis kokulu esmerlerin söylemidir.
inşallah cehennemde buluşursunuz . biri önden gitti. diğeride eli kulağında az kaldı.
Islamcının kısık sesle dinlediği, ülkücünün gizlice dinlediği, insan olmayı becerenin yüksek sesle dinlediği yürekli sanatçıdır ahmet Kaya! Vallahi değil vallaha..
meşhur bir kavasın sözleridir. siz hala dinleyin bakalım bu biçi.
özleyen herkesle birlikte soysuz iti diri diri yakmak lazım .
özlemin bitmesine az kaldı. kızıl tamuda hep birlikte yanarken bol bol özlem gidereceksiniz nasıl olsa.
ölü yiyiciler üşüşmüş yine.

bu kafa kurtaracak işte ülkeyi, ölüleri alt ettik mi hiçbir derdimiz kalmayacak.

tek düşmanımız, bu hallere düşmemizin tek sebebi şu an mezarlarında yatıyor olanlar çünkü.

bekle biter bu kafayla terör, bekle...

http://www.youtube.com/watch?v=nQfLQ236cWY
http://dostuozle.cloudvent.net/
milliyetçi kitlenin veya kürt hareketine hep devlet merkezli, devleti kutsayan ve haklı bulan, her eylemini meşru gören bir zihniyetle bakanların ahmet kaya yı sevmemek için, vatan haini, devlet düşmanı, terörist olduğunu vurgulamak için kullandığı temel argümandır.
bu sözün açıklamasını eşi gülten kaya şöyle yapmıştır;
bu sözün sarfedildiği zaman, abdullah öcalan'ın yeni yakalandığı, kürt hareketinin ve karşılıklı çatışmaların tam bir çıkmaza girdiği, herkesin düşmanca ve faşizan bir tutum benimsediği zamanda edilmiştir. abdullah öcalan yakalandıktan sonra, eğer istenilirse barış için çaba göstereceğini ifade etmiştir. ahmet kaya da bunun ardından barışı isteyen abdullah öcalan'dan bahsetmiştir. biraz da kitleyi hareketlendirmek için telaffuz etmiştir.
böyle olmasa bile, bu son derece anlaşılırdır. sırf kendi anadilinde şarkı söylemek istediği için bir sanatçıya yapmadığınızı bırakmamışsınız, linç etmişsiniz, sürgüne göndermişsiniz. bu adam da tabi ki, temel dayanak noktası temel kültürel ve yaşamsal hakları sağlamak, geri almak için savaşa girişen bir örgüt ile paralel bir noktaya evrilecek...
nicedir sıklıkla dillendirilir ya, kürtler neden dağa çıktı, başka bir çözüm yok mu diye... bakın işte, bu ülkede rahatlar, dillerini de konuşuyorlar" diye. halbuki, öyle uzun bir zaman değil, 14 yıl önce somut bir olayla öyle olmadığı kanıtlanmıştır. kaldı ki, halk nezdinde de gerçekte nasıl bir ortam içinde olunduğu biliniyor. hatta 5 yıl kadar önceye bile kürtçe özgürce konuşulamıyordu. hatta bunu hala kabullenemeyen faşizan bir kitle var...
bütün bunlar düşünüldüğünde, konser esnasında hitap ettiği kitle görüldüğünde böyle bir söz son derece normal, doğal ve anlaşılırdır, hiç bir garabet yoktur...
(bkz: vallahi biz apoy u özledik)
18-19 yaşında kürdün biriyle aramızdaki az önceki diyaloğu aynen yazıyorum:

-: kürt +: ben

-ahmet kaya aslında yaşıyormuş
+ne yarrak yerse yesin orospu çocuğu
-(korktuğu için şakayla karışık) ne diyon lan sen
+(gayet ciddi) ne diyon lan sen
-(hala şakayla) sen nediyon lan iyi adam işte
+apoyu özleyen bi vatan haini iyi olamaz çocuk
-öylemi demiş

açtım videoda izlettim

-montaj falandır bu belki sen her gördüğün şeye inanıyormusun
+ahhahahaha yazık çok yazık
-ahmet kayayı seviyorum ben
+doğru yolda değilsin başını ağrıtırlar çocuk pişman olma sonra

ve kürt kardeşimiz(!) götüne bakarak odadan çıkar.

bunların hepsi hepsi böyle arkadaş. barış kardeşlik söylemleri falan hikaye. eniğinden cücüğüne kadar beyni yıkanmış saplantılı bir şekilde cahillik kokuyorlar. karşına alıp konuşmaya bile değmez ama birileri hala çözüm süreci peşinde.

yazık. gerçekten çok yazık.

bu zavallı bi de üniversite okuyo ve devletten burs alıyo. hakkaten çok yazık.
Bir türk ahmet kaya dinlediğinde hep düşünürüm, ne diyebilir ki insan diye...
adama sadece dilinden, etnik kimliginden dolayi tasladiniz, surgun ettiniz. ne deseydi "ne mutlu turkum" mu deseydi?
Aponun picleri yildiramaz bizleri CcC MHP CcC.
Serdar Ortaç bile çatal fırlatmış lan bu adama. Napcakti aq kardeşiz hepimiz deyip hüloğ mu çekecekti?
Aponuda al git.
müzik ve siyaseti neden karıştırdınız ki şimdi dedirtir.
http://strawpoll.me/4558904 sevgili yazarlar anketimize katılımınızı beklerim.