bugün

kalbinin en derinlerinden..
anüsten akıyor, ne boş adamsın ya.
zarın vajinanın girişini komple kapattığını sanan kek beyanı.

duvar örüyor kardeşim.
(bkz: Su akar yolunu bulur)

Beybi!
Adet kanı yani mens kanı uterusun endometrium bazal tabakasından gelir. Bu hyman yani kızlık zarı geçirgen. Çin Seddi değil o yapı.
delikli o zar. damla damla kanı geçirebiliyo. ama delikler küçük. yani zara bişey olmuyo, ama kan dışarıya- akmıyo- sızıyo...ama bayaa uzun bi süre sızdığı için bayaa çok kan sızıyo.
'Vajina su bazlı olmadığı için aradan sızıntı yapıyor' şeklinde cevaplanası soru.

Mantolama olsaydı sızmazdı işte, mantolama çok önemli. Anatomi böyle, naparsın.
Zar dediğimiz şeyin latince ismi hymendir ve aynı zamanda da eski yunan mitolojisinde evlilik ve düğün tanrısıdır. Hymenin çeşitleri vardır. Yuvarlak hymen , saptar hymen ( bölmeli ) , subseptat hymen (yarı bölmeli ) , cressent hymen ( yarım ay şeklinde) ,cribriform hymen ( elek gibi cok delikli ) , dekintüler hymen , fimbrialı hymen , labial hymen , tamamen kapalı hicbir deliği olmayan ve zarsız yani hymenin hiç bulunmadığı vücutlar vardır. Şimdi efendim vajinada zar varken nasıl regl oluyor konusuna gelirsek gördüğünüz gibi delikli yapıya sahip olduğu için kan kolaylıkla dışarı çıkabilecektir. Deliğin hiç bulunmadığı durumlarda ise mutlaka ameliyat ile vajinal geçiş sağlanır aksi takdirde regl dönemine gelen kişilerde şiddetli karın ağrısı , regl olamama gibi şikayetler olur . Yani vajinadan regl kanı hymen delikli yapıya sahip olduğu için geliyordur.
(bkz: derdini sikeyim butonu).
aksın diye deldiriyorlar haberin yok mu gerçekten,el insaf yahu.
akıllarda ki en önemli soru ve sorun???
anlaşılan sözlüğü kadın doğum hastanesi zannedenler de varmış.

ben de bu vizesiz ab işi ne oldu ?

onu meral ediyorum.

bilen varsa cevaplasın.

sanıyorum akabenin her işi gibi yalan oldu.
"kuresel isinma sebep oluyor." donald trump
Mantiken işeyememeleride gerekir bro demmekki bu bolgenin tek girisi yok.
Ortasında delik oluyor kardeşim,

mesela bazı erkeklerin çükleri küçük olduğu zaman sadece o delikten girebiliyorlar ve kızlık zarı bozulmuyor, bir diğer şekli ise bazı kızların zarları esnek olduğu için penis o delikte gitgel yaparken yine bir yırtılma olmuyor.
su akar yolunu bulur, demek lazım.
(bkz: osmoz) dermişiz.
kafamda deli sorular?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar