bugün

görsel
bugün çekmeköy kitap fuarına gelecekmiş. ben de tam karşıda olduğum için olduğum yere çok yakın fuar. madenler'de.
görsel
Sabah gözlüksüz izdivaç programında, akşam gözlüklü tarih programında. Çıkar izdivaç, tak tarih bu kadar basit formül.
Bu adama evlilik programı yakismiyor be hele seda sayanla falan hic olmamış.
Deniz fenerinden iyi para götürmüştür.
Sanirsam makyajör.
Kendi programını trolleyebilen insan evladı. Velhasıl komik bir Adam.
Bu ve bu gibi adamlardan milli görüş içinde, nurcular içinde hali hazırda hala var. Bu arkadaş sadece işin paraya tav olan, görünen yüzü. imkan verin bakın daha ne cevherler çıkacak ortaya
Evleneceksen gel programına troll aday gelmemesinin nedeni bu adamdır. Adam kendi proğramını trollüyor. Hemde defalarca.
vay be. bir zamanların milli Görüşçü islamcı adamı şimdi izdivaç programlarının reklam yüzü.
seda sayan ile program yapa yapa bakışları, mimikleri falan onun gibi olmuştur.

kusturuyor.
deniz feneri vurgunundan, oyuncak deniz feneri dahi alamamıştır. Dernek patlamadan yaklaşık bir yıl önce aniden programdan ayrılmış, ortadan kaybolmuştur. Sonra şiirler, şarkılar, çöp çatanlık v.s.
söyleşi günlüğü'ne röportaj vermiş...
http://www.soylesigunlugu.../2013/08/ugur-arslan.html
vakti zamanında karagümrük halkına yangın tatbikatı yaptıran insan...
an itibariyle barış manço taklidi yapmaya çalışan insan.
Vasat sunucu. Espri yeteneği olmayan ne yapacağını bilemeyen kişi.
lan bu herif ne denyo bir heriftir ya. aga bu karagümrük falan yakıyordu en son. ne zaman gitti su gibileri falan sundu da en son bi yarışmada tarkan taklidi yapıyor lan bu.

aga bunu çıkarmışlar tamam mı boktan bi taklit yarışmasına. demişler ki 'aga sen çok güzel taklit yapıyon hee. bi yapıver bakayım.'

bu da garibim sevinmiş tamam mı. gitmiş bütün ünlülerin taklitlerini yalamış yutmuş. abi ben süperim heee demiş kendi kendine.

sonra buna bi de demişler ki 'aga senden iyi program sunucus olur. al sen bu evlilik programını. yanında da sütyensiz songül karlıyı verelim. takılın siz.'

bu zavallım buna da inanmış. yetmemiş ortaya karışık yapmış.

geçen arkadaşıma gittim. anneannesi bunun programı izliyor tamam mı. lan bir baktım bu denyo evet denyo! gitmiş tarkan kıyafetleri giymiş. makyajını felan yapmış tamam mı öyle sunuyor programı.

bi baktım buna hadi taklit yaaaaaaaap falan şeklinde ısrarlar geliyor.

bu da
-ayy yapamam yeaa. şimdi tarkan moduna geçemem yeaa. uğur modundayım yeaa.
falan diyor.

en sonunda bir baktım seyirciler uuğuuurr uğuuur! taaaklittt tarrkaan! falan şeklinde sloganlar.
bu başladı. millet nasıl eğleniyor ama. benim arkadaşın annanesi yarılıyor falan.

allahım. uğur. tarkanı da al git. şekilsin yaa hıammına.
adam taklitçi lan resmen. ummadık taşın baş yarışına örnektir, aha da buradan tebrik ediyorum.
benzemez kimse sana adlı programda muhteşem mustafa keser taklidiyle güldürmüş kişidir.
yarışmada kendisine bon jovi çıkınca burun kıvıran bu ne ya metallica çıkar bir dahasına diyen zat;
birincisi metallica bir kişi değildir dört üyesi var, bir gruptur umarım öğrenirsin.
ikincisi sen metallica üyelerinden birisinin veya bon jovinin şöförü bile olamazsın.
Kendisini son derece Kenan ece'ye Benzettiğim kişi.
an itibariyle mükemmel derecede erol büyükburçtaklidi yapan insan yavrusu.şaka gibi aynısı lan.
barış manço taklidini iyi yapan insan.
benzemez kimse sana programında kendini aşan şair, sunucu ve bu programdan sonra oyuncu ve şarkıcı. gerçekten çok iyi işler çıkarıyor, böylesine özgüvenli biri olduğunu bilmezdim.