bugün

uğruna ağlamak yerine, onu ağlattığınız takdirde, onunla sevişen siz olabilirsiniz.
allah başka dert vermesin.
Baskalariyla degil baskasıdır o. Abartıyorsun bence.
sevişmek için ağlamamıştır gerçekten sevdiği için ağlamıştır.
grup mu yapmışlar?
o yüzden sevmeyeceksin evlat.
Aglamayıp aglattınızda birgün şirinleri gorebilirsiniz.
Acı gerçek. Çatır çatır sevişiyor hem de. Nefes nefese damla damla boşalıyor belki de. Ter damlaları gözünü yakıyor ve saçları terli tenine yapışıyor. Sen ağla amk.
Hayatımda kan bağım olan insanlar hariç kimsenin uğruna ağlamadım. Allah ağlatmasın.
Uğruna ağladığın "adamın" başkasıyla sevişmesi versiyonu da vardır. Ve o da felç etkisi yaratır.
belki bir yerde bir başkası da senin için ağlıyor ve onun ahı tutuyordur. bilemezsin.
Acıdır. Hemen etkisi geçmez. Allaha kendini teslim etmezsen kıvranıp durursun. Ne ölür ne yaşarsınız. Ama hayatın acı sert imtihanlarıyla yüzleşmesini öğrenmelisiniz. Nurkevser diye bir kız vardı ve bembeyaz bir yüzü çekik göz hatları olan ela gözlü hafif makyaj yapınca güzelliği iyice ortaya çıkıyordu. Bu yaz evlenecekti. çok ağlamıştım kariyer hırsı yüzünden yıllarca süren ilişkiyi bitirmesine. Sonra kendimi Allaha daha bi vermeye başladım. Şimdi pek etkisi yok ama şeytan o zaman imanımın zayıflığından yararlanarak alemimi paramparça ediyordu saldığı düşüncelerle. Şimdi cinsel anlamda başkasına hizmet ediyor. Bu durum beni şimdi rahatsız etmiyor, ondan sonra hayatta daha farklı şeyler öğrenmiş oldum. Hatta onun vesilesiyle. Allahın kimsenin yanlış yaptığını yanına kâr bırakmadığını, muhakkak ama muhakkak onunla güzelce ilgilendiğini, ilgileneceğini öğrenmiş oldum.
Yada üvey teyzem, dünyalar güzeli bir kadın. gerçekten Rabbimin diğer insanlara kıyasla daha bir güzel yaratmayı tercih ettiğini rahatlıkla söyleyebilirim. O da zamanında ona aşık olan bir çocuğu birkaç zaman konuşup umut verdikten sonra terkedip o çocuğun üzüntüden vereme tutulup hastanelerde yattığını öğrendim. Ve hemen onu terkettikten sonra başka biriyle konuşup evlendiğini öğrendim. Tabi çocuk perişan olmuş, kolay değil çünkü. Neyse bu üvey teyzemin evlendiği kişinin kumar vb kötü alışkanlıkları başlayınca bu sefer kadın ızdırabın ortasında kalmış. Evde para yok, fakirlik diz boyu ve bunlara rağmen kumar vb pis Allahın hoşuna gitmeyecek davranışlar cabası. Hayatını siz kıyas edin, şimdi kendi hastalıkları ve itibar görmek istediği kimi çocukları bir anneye ağıza alınmayacak sözler söylediğini işittim.
Bu örnekleri şundan verdim; bir kız dünya güzelide olsa, evlendiği eşi namazdan ibadetten uzak ise, o evde hem kız hem erkek birlikte rablerine sığınmayıp ve geçmişte insanların canını yaktıysa bu ister kız olsun ister erkek muhakkak Allah onlarla ilgilenecektir, bu kesin. inanın güzelliğe tipe falan bakmıyor rabbimiz.güzelce ilgileniyor zaman içinde. Ben bunu öğrendim hayattan. Ve ne öğrendim biliyor musunuz, eşinizle birlikte evinizde namaz kılmıyor, kuran okumuyor ahlakınızı güzelleştirmeye de çalışmıyorsanız hayatınızın nasıl olacağını kendiniz göreceksiniz. Bunları nerden biliyorum diyeceksiniz Taha suresi ayet 124 de rabbimizin hükmü var ve çok net. Diyor ki "kim beni anmaktan uzak durursa ona dar, sıkıntılı bir geçim vardır ve biz onu kıyamet günü kör olarak haşredeceğiz." hayatta iki yol var, ya hem evlilik öncesinde ki hayat olsun hemde evlilik sonrasındaki hayat olsun eğer Allahın yolundan gidiyorlarsa hayatları gayet güzel gider inşallah. Yok Nefise uyup Allahın dediklerini kim yapmazsa sıkıntılı dar bir hayat ve daha kötüsü ahiretde daha sert cezalar onu bekliyor maalesef. Allah kulunun güzel yada yakışıklı olmasına bakmayıp, yaptığı kulluğa göre değerlendirmeye aldığını bilmenizi istiyorum.
Evleneceğiniz insanın dini yaşantısına ve kişiliğine iyi bakıp ona göre karar verin, bir ömür ve önemli bir karar. Maalesef sadece namaz kılıyor diye o kişiye kefil olamazsınız.
Varken rabbimizin yolunda hayat sürmek neden acılarla sürekli debelenip duralım ki.*
Hayırlı cumalar.
acıdır , acıtır. sen ona yanarsın o başkasına , sen ona ağlarsın o başkasına , sen ona taparsın o başkasına yatar. dünyanın adaleti pek yok haliyle aşkında yok.
Dünyanın net kahpeliği.
Ben de çok sevildim. Uzun ilişkiden sonra ayrıldım ya da terk edildim. Benim gelecek hayali kurduğum insanların benden sonra neler yaptığını az çok tahmin edebiliyordum.
Sonra birisiyle tanıştım. Uzun bir ilişkiden Yeni çıkmış. Kendisi bitirmiş. Çocuğun ona kul köpek oluşunu falan en ince detayına kadar anlattı. Her şeye rağmen bırakıp, ayrılmış yani çocuktan.
Tanışmamızın 1. Haftasında seviştik. Hiçbir şey hissetmiyorum ama. Baktım 'sana aşık oldum, seni istiyorum' falan demeler. O an düşündüm; 'bu kız için gelecek hayalleri kurmuş, çok sevmiş ve aşık olmuş, onu çocuklarının annesi olarak görmeyi layık bulmuş bir adam var. Bu kadın onu terk edip, 1 hafta önce tanıştığı adamla yatıyor ve seni istiyorum, aşığım diyor. Ben kıza karşı hiçbir şey hissetmezken, başkası evlenme hayali kuruyor ve bu kız benimle birlikte olmak istiyor.'

Yemin ediyorum efkarlanıp sigara yaktım amk. Ne bu dünyanın Ne bu insanların zerre adaleti yok. Umarım o çocuğu geri dönüp hayatını sikmemiştir.