bugün

evet efendim. bu olay dün akşam saatlerinde başıma gelmiştir. malumunuz istanbula damla yağmur yağsa trafik olur ki dün damladan fazla yağdı. neyse ben de bu sırada 146b otobüsünde ön cama yapışmış bir şekilde eminönü ne doğru ilerlemekteyim. hala esenler/atışalanındayız ve trafik milim milim ilerliyor. tabi herkes sırılsıklam. bu arada orta sıralardan bir bayan klimayı açabilirmisiniz lütfen diye bağırdı. ama tam arkamdaki siyah takım elbiseli, uzun boylu, esmer, saçları yarı dökülmüş, 40-45 yaşlarında, pala bıyıklı * bir yaratık abla zaten hepimiz ıslanmışız sen de hasta mı etcen diye cevap verdi. işte başlıkta belirttiğim bu muhteşem laf da bu elemandan çıktı. yine trafiğin ortasındayken adam uçan otobüs yapsınlar kardeşim bu ne böyle ya. çin de japonya da amarika da * hep öyle otobüsler diyince otobüs ahalisi adama ilginç ilginç baktı. beni bitirense yanındaki elemanın o zaman da hava da trafik olur be abi demesiydi.
(bkz: bu da böyle bir anım)
(bkz: #12147362)
uçan adam sabrinin isteği..
uçağın icadından haberi olmayan adamdır. yada uçağın icadından önce söylenmiş bir sözdür.
Bu adamın küçüklüğünde fazla miktarda Doctor Who izlemiş olması kuvvetle muhtemeldir.
otobüse ihtiyaç duymadan çoktan uçmaya başlamış adamdır efenim.
güncel Önemli Başlıklar