bugün

Üzüntü verici durumdur. Ona arkadan bakarak hayal alemine dalan erkegin dumura ugramasina neden olur.
http://www.youtube.com/watch?v=Xty1WTwtn30 gibi bir şeydir.
üzücüdür. başıma çok geldi ordan biliyorum. bir de yüz hatlarım kız gibi, arkadaşlar ibneliğine laf atar hişt yavrum diye. çükümün varlığından şüphe edenler de var. bir keresinde de bir yerin tuvaletinde pisuvarda işiyordum, dedenin biri beni inceliyor. içimden "dede ne bakıyorsun amk" dedim, sonra bir adam geldi. "baba niye girmiyorsun tuvalete?" diye sordu. dede de "kızlar tuvaleti sandım" dedi. adam güldü ben de ellerimi yıkayıp çıktım. kız olsam ayakta nasıl işeyebilirim diye söylenerek.
bir ay öncesinde göt hizasindaki mannevond saçlarını 6 yıldır bağlamamış bendenizin de başından geçen mevzu.
olay otobüste arkamdan dayayan elemanla gerceklesmistir.

(eleman götümün dibine girdi, hafiften dürtüyor da dürtüyor. ses cikartmadigimdan cesaret alip oah oah diye ses cikartmaya basladi ve arkamı döndüm)

+.....
-sikiyon mu lan beni????!
+y-yok ağ-bi ot-ot-obüs..
-ee niye ohlayıp duruyon gavat?
+aabi elinayaanı opeyim! müsayit biyerde kaptaaaaan!
x: arkada bi sorun mu var beyler?
-arkadaşın çişi gelmiş hocam müsait biyerde indiriver (:
Öyle bir aşamadır ki bazılarını gay edebilir. O yüzden toplanacak kadar uzun saç bırakmayınız.
özelden özele akıl yürütme.
başıma birkaç kez gelmiş olaydır. sorun etmemek lazım.
ilk off göte bak be dersiniz.
Sonra gerçeği görürsünüz.
Evet, artık bir ibnesiniz.
Saçları Kızlardan bakımlı olduğu için arkadan benzetilebilir.
Yan sınıfla beraber derse işlediğimizde zannettiğim durum.

2-3 sıra önümde oturuyor falan ya bu kız kim yeni geldi herhalde dememle kafasını çevirmesi bir oldu.

Kanım dondu.