bugün

genellemelere inanılmasa da doğruluk payı olduğu düşünülen önerme. ama bazı uzun boyluların bundan haberi yok. duymasınlar da.
aynı mantıkla türk kadınlarının çok iyi seviştiği gerçeğine mi ulaşıyoruz nedir yani.

(bkz: kanka napak inanak mı)
erkeğin kompleksinden kaynaklanan bir varsayımdır. her erkek partnerini evire çevire sikmek ister. mehmet okur değilseniz uzun boylu kızda bunun uygulanması biraz zordur.
iyi sevişmek boya değil ihtirasa bakmaktadır. eğer iddia edildiği gibiyse neden rus kızlarına salya akıtmak?
(bkz: hakan şükür tipi kız)
kısa boylu sevişken kızın feryadıdır.
(bkz: gecen gun yine sevişiyorum)
maria sharapova ile işi pişiren maroon 5 solistinin söylediği bir şeydir.

" maria ile sex hiç zevkli değildi, hem uzundu hemde sessiz sevişmek istiyordu, keşke sessiz sevişseydik bir ara kurbağa ile seviştiğimi düşündüm"

adam levine...
aslında böyle bir şey yoktur. uzun boylu kızlarla iyi sevişilmemesi gibi bir olgu vardır. uzun boylu kızın gösterişi biraz fazla olduğundan kısa boylu minyatür kızlar gibi oradan oraya alıp rahatça taşınmazlar. olay kızın değil partnerinin suçudur.
Bir uzun ve bir kısa lezbiyenin seviştirilerek deney boyutuna getirilmesi gerekir.
sağa sola savrulmak, oraya buraya hoplayıp zıklamaktan çok daha fazlasıdır sevişmek, boyu uzun olsa da işinize yarayacak 3 5 adet organı vardır vucudunda, doğru yer, doğru zaman ve doğru teknikler boy problemini yaşamanızı sağlayabilir...
kısa boylu ve cılız erkek partnere bağlı olan bir şeydir. aslında iyi sevişebildikleri tecrübeyle sabittir. * *
aklıma lise 2 de iken arkadaşımın söylemiş olduğu cümle aklıma geldi.

x: ben
y; arkadaş

y: yaw usta şu kızı görüyon mu?
x: evet?
y: ya bu kız güzelde uzun boylu olduğundan kaybediyor hep.
x: neden lan?
y: abi, uzun boylu kızlarla sevişemezsinki, altından kayıp gider
x: ne saçmalıyon lan sen?
y: evet öyle.
x: ya bi sittir git.
güncel Önemli Başlıklar