bugün

Yakın zamanda posta gazetesinde manşet olmuş haberdir. Uzaylının bıraktığı mektup şöyle başlamaktadır."ister inanın ister inanmayın ben bir uzaylıyım. Gezegeninizi uzun zamandır takip ediyoruz. Durumunuzu beğeniyoruz" şeklinde enteresan cümleler mektupta bulunmaktadır. Ancak en ilginci mektubun altında uzaylının imzasının da bulunması olmuştur.
sayın dünyalı

dünyada nasıl yaşıyorsunuz diye gözlemlemek açısından sizleri ziyaret etmek istedik. öncelikle şunu söylemeliyim ki; "şu güzelim dünyanın içine ediyorsunuz" bu ne hal lan? ozon tabakası delinmiş. aynı ırktansınız, hepiniz kardeşsiniz ama sürekli birbirinizi yontmaya çalışıyorsunuz. birbirinizi yok etmeye çalışmaktan başka bir şey yaptığınız yok. böyle devam ederseniz yakın zamanda büyük bir faciaya uğramanız kaçınılmazdır. ayağınızı denk alın, zuzuyi ayar etmeyin. sizi bir zuzizu sözüyle uğurluyorum; "elem tere fiş ene ne ne koim"

şeklinde bir yazının olabileceği mektuptur. *
"..ayrıca mustafa topaloğlu diye birini de tanımıyoruz.."

şeklinde bitebilecek mektuptur.
yazıldığı söylenen mektup şöyledir...

"Selam, ben Mel. Gerçekten hakkımızda güzel bir galeri hazırlanmış. Size çok teşekkür etmek isterdim ama burada daha fazla kalamayacağım. 2002 yılındaki göktaşı olayı bizim için çok önemli bir olaydır. Çünkü o gün bizzat ben emir verdim. Her neyse, daha fazla konuyu uzatmayayım. Gezegeninizi uzaktan takip ediyoruz. Ben uzaylılardan sadece bir tanesiyim. ismim Mel. Miyawu galaksisi Sitiyma gezegeninden geldim. Başarılarınızın devamını dilerim. Bana ister inanın, ister inanmayın. Ben neysem oyum." *
(bkz: ufo müzesine giren uzayli)
sevgili dunyali;

ben samanyolunun karsi tarafindaki bakkalin ustundeki galaksiden hasarahisiri. seninle tanismak arkadas olmak istiyorum. seviyeli bir birliktelige ne dersin.
optum kocaman byeee.