bugün

el temasından bile boşalacak olan müslüman, yobaz erkeklerin olduğu ülkede en doğrusunu yapan kadındır.
Çatır çatır vurduruyordur.
birşey olmasından korkan kadındır.
Elini tuttuğu kişiden s*k*ldiği için karşısındakine güveni olmayan kara cahil alt sınıf ezik bir yobazdır. ümmetçi şeriatçı kadın yapar.
Ortaya çok saçma bir görüntü çıkmaktadır. Geçen gün üç kız kafede otururken arap cok sevdigim bir arkadaşım geldi ve bize selam verdi tek tek masadakilere elini uzatti sadece beni taniyor olmasina rağmen. masada oturan bir arkadasim elini uzatmadi ve çocuk bozuntuya vermedi başka biriyle selamlasti. Arap arkadaşım gidince elini uzatmayan arkadasima sordum neden boyle yaptın? diye. O da ben yabancilarla konuşmuyorum, selamlasmiyorum, sevmiyorum tarzinda konuştu. Yani o an anladım sadece ingilizce bir sey soylendiginde karsilik vermekten korkuyor, cekiniyor.
mü'mine olan kadındır. ehli takvadır.
türbanlıdır.
istediğini yapmakta özgür olan kadındır. Azıcık medeni olun da kadın davranmadan pis elinizi uzatmamayı öğrenin.
ülkemizde kadınlar bu ilk el uzatma olayının kendilerinde olduğunu genelde bilmiyorlar. bunda da her şeyde olduğu gibi ilk adımı bizden bekliyorlar. o yüzden kadın tokalaşmak istiyor mu istemiyor mu anlayamıyoruz. garip bir durum.
bozuntuya vermek istemiyorsanız uzattığınız elinize yine kendi elinizi uzatarak he heeh diyerek kendinizle tokalasabilirsiniz. ufak bir sempatik ambians oluşur ama azcik uzaklaşınca bilumum küfürler hedefsiz bir şekilde yükselerek rüzgara karışır.
Hiçbir şekilde laf çakma yada inat için söylemeden bariz şekilde belirtebilirim,

Tiksiniyorum sizden.
kadınlar o kadar aşağılık varlıklar ki onlara elimi layık görmem bile. direkt sikimi uzatırım. *
uzatmayacaksın kardeşim. öyle göt gibi kalırsın sonra. git biraz görgü kuralı öğren.
Karşıdaki erkekse normaldir.
Tokalaşsa bir bok olacak sanki tövbe tövbe. Ortamın havasını bozar sadece başka da bir şeye yaramaz.
güncel Önemli Başlıklar