--spoiler--
dolmuşa biniyorum.. kulağımda fight the power çalıyor.. gazım.. eve gider gitmez projelerimi tamamlayacağım.. ayrıca o dersteki kızı da msn'e ekleyeceğim attığı mailden.. valla çok kötü denk geldi bu sefer bi sap biz kaldık arkadaş ortamında.. bağlarım ama çekik gözlümü.. bana varmayacak da kime varacak be.. heyt yavrum.. fight the power.. yeeah..
oh kral öndeki üçlü koltukta yer buldum.. cam kenarı bir de.. her şey güzel gidiyor.. bir-iki güne de sonradan sevgilim olacak kızla buluşurum.. işallah hemen aşık olmaz bana ya.. yazık.. off her istediğimi yapabilirim, sabırsızlanıyorum.. önümde kocaman bir hayat uzanıyor.. şu parayı şoföre vereyim de sonra yapacaklarımı biraz daha düşünürüm..

- pardon şurdan bir tane alır mısınız? (el uzanmış)
+ hnnnnn.. (para sayıyor, duymadı)

*20 saniye geçti, el hala havada.. arkadan para uzattırma talepleri geliyor ama daha benim param uzanmadığı için karşılanamıyor bu talepler.. onaylamaz sesler yükseliyor arkadan..*

- ohohm.. pardoon.. bir tane alır mısınız..
+ heatm.. (bir şey mi dedi lan? velev ki bir şey dedi, bana mı dedi lan? velev ki bana dedi, ne dedi? velev ki 'tamam' dedi, o zaman niye almıyor? kolum ağrımaya başladı ya..)

*10 saniye daha.. yanımdaki adam uzatıyor, onun parasını alıyor.. ben de bağrınıyorum ''şurdan da bir tane'' diye, sesim çıkmıyor.. küçülüyorum koltukta.. ''parasını uzatamayan var mı?'' diye gürlüyor göt şoför.. benim elim hala havada.. kulağımda hüzünlü bir parça çalınıyor: life will go on..*
--spoiler--

yemin ediyorum, uğur dündar'ı koy şoförün arkasına para uzatır pozisyonda, o sarsılmaz kendine güvenden, karizmadan eser kalmaz, adam iki dakikada eriyip gider, recai kutan'a döner.. recai kutan'ı koyarsan da (böyle bunlar yumurta gibi oturuyorlar bir yerde, alıp alıp koyuyoruz oraya buraya bir tespit için), doğumuyla birden berlin hayvanat bahçesinin gözbebeği haline gelen yavru panda jürgen'e döner, jürgen'i koyarsan da o saniye partiküllerine ayrılır hayvancağız baskıdan..
işte böyle bir katildir bu tarz dolmuş şoförleri..
elinizin havada kalmasından sıkılarak, paranızı vermek için şöforü dürtüklediğinizde, size bakıp tam paranızı alıyorken, park halindeki bir arabaya çarpıp, suçu da size atan şöförlerdir.
sakınınız.