bugün

manik atak döneminde olmak.

(bkz: bipolar bozukluk)

uyuyamamanın en psikopat sebebidir. ilaç kullanmazsanız günlerce uyuyamazsınız. yataga girer hiç bir şey düşünmemeye çalışırsınız ama kafada binbir türlü düşünce hızla gecer. beyninizi kontrol edemezsiniz.
sevgili ile olan boktan durum, ekşimiş süt tadındaki ilişki, stresten ve bozuk psikolojik dolayı sürekli yenilen yemek bur-cubur, buna mukabil alınan kilolar, işten çıkmak, yeni bir iş arayıp bulma döngüsü, suyunu çeken para... ne biçim bir hayatım varmış diyecektim de, buna da şükür; çok şükür, ama uyutmuyor.
özlemek, kardeşi özlemek. koçumdan o kadar zaman uzak kalmak. bitsin şu finaller de gideyim be sözlük.
Stres en buyuk sebeptir.
bir şeyi kafaya takıp, kurmak da kurmak.
kafaya takılan bişey yada mesajlaşmak.
eski sevgilimle uyuduğum anların aklıma gelmesi. ahaha millet bunu yazınca gülerdim, hatta mesaj atıp dalga geçerdim.
ama odamın mimari yapısı, yatağın yeri falan tıpatıp eski sevgilimle uyuduğum odaya benziyor ya.
sabah 6 sularında yatıyorum, o da ters tarafa koyuyorum başımı aq. *
çok mutlu olmak.
mutluluktan uyuyamadığım 2 ayımı hatırlıyorum.
eski sevgilin aramıştır gecenin bir vakti. ''seni hâlâ seviyorum'' demiştir.
(bkz: behzat ç)
dışarıda havlayan it.
(bkz: bi sus amk)
ertesi günün hafta sonu olması.
uykuya dalacakken kulağa gelen sivrisinek vızıltısı.
bir şeyi arıyordur. aradığı nesneden ziyade manevidir ve yokluğu derinleşmiştir. o yüzden diyorumki gidin zıbarın. yarak kürek başlıklar açıp durmayın.
8 9 da baslayan alkol almaya mutevellıt olusan bas agrısı.
Uyanamama nedenleri kadar sorgulanası olmayan yaşam bozukluğu.
Ülkenin dört bir yanından paylaşılan fotoğrafları görüp içinin acıması.
uludağ sözlük yazarlarının uyuyamama nedenleridir. kah yatakta sağa sola döner kah dolaşıp evde bir kaç tur atar bu insanlar. peki bu insanlar neden uyuyamaz? diye sorunsal akıllara gelir.
kimseyi ilgilendirmeyendir.

benim nedenim benim kararım.
Ağrıdan sızıdan hastayım be uyuyamıyorum.
psikopatim cunku, geceleri evimin onunden gecen sarapci cetelesi tutuyorum.
LEague of legends.Kaç yaşıma geldim, hala oyun oynuyorum ya.
Havanın sıcak olmasıyla birlikte kafanın boş oluşu ve yorgun olmamaktan kaynaklanan durum.
kafam daha güzel olmadı çünkü. olmazsa bütün dünyanın kahrı kafamda toplanıyor.
bu sıcakta sütyen giymek değildir, ama olabilir de. hatun kişilere sormak lazım. bir dakika sormayın ben çok sordum yüzlerce kıza bu sır ben de kalsın takılmayalım hatun kişilere yerim lan ben onları.
güncel Önemli Başlıklar