bugün

ikilemin en baba hali.durumun oluşması için iki vazgeçilemeyecek metanın hali hazırda bulunması gerekmektedir. tabi bu durumda o seçeneklerden biri "uyku" dur.sorunun çözümlenmesi için zihne birkaç sorunun yöneltilmesi lazım.for example:
a)olm şimdi uyusamda gece uyanıp mi ders çalışsam?* *
b)baboli nasıl olsa yarın işim yok.bütün gün benim.gece movie ile dolup taşsam da sabah mı zıbarsam
v.b.
bu sorular sürüp gider.velhasıl zor iştir zor.
(bkz: aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık)
bu sorunu bi cozume kavusturmaya calisip sabaha kadar uyumamaktir.
Uyumayı seçtim. iYi GECELER Yazardaşlar
Edit: Allah rahatlık versin
son 4 günde toplasan 5 saat uyumayan yazar beyanı.

1 haftadan sonrası sıkıntı diyolla. daha yolu var.
Yazarın uykusu gelmemiştir uyku yazarı istemektedir?
yazar sevdiğini istemektedir..
Tatil sendromu... Ey uyku gelince 3 kere ses ver....
gece gelen bir sorunsal 20 yıldır devam etmekte.
Kendi nickime en yakın başlığı buldum.
Şu an içinde bulunduğum sorunsal.

Çok uykum var ama ders çalışmam lazım. Şimdi uyuyup kalkınca mı ders çalışsam? Yoksa şimdi ders çalışıp akşam erken mi uyusam?

Ama akşam dizi izleyecektim..

Sanırım bunu düşünürken, karar vermeye çalışırken hiçbir şey yapamayacağım. Evet.
Uyu 2 saat sonra uyan öyle ders çalış.

Eski bilim insanları uzun gece uykuları yerine gün içinde 1 er 2 şer saat uyur çalışmalarına öyle devam ederlermiş.
şimdi uyuycam ama bir saat sonra kalkmam lazım çokta uykum var.

tat kaçıran bir sorunsal oldu bu.
kurulacak düzen bir kaç günlük olacağından kafaya takılmaması gereken olay. bırakın geceler bize kalsın. *
Akşam 18:30 a doğru bi yatayım dedim.

Alarm çaldı uyandım ki sabah olmuş

Ne çok uyuyorum abi ya

Hayır alarm çalmasa bi 5 saat daha uyurum herhalde sjsjsj.
Uykun geldiyse sormaya gerek yok bırak kendini ama asıl sorun uykunun gelmemesi.
Gece uyuyamazsın, uyuma.
8 saat sonra dersim var acaba uyusam mı uyumasam mı? Uyumazsam erkenden eve girer girmez uyuyacağım ve gece uyanıp sabaha kadar oturacağım. Uyursam da eve gelince de uyumayacağım, gece de. Yani her türlü yine sabahlayacağım. Neyse ben en iyisi uyuyayım.