bugün

gece pc başında sabahlayıp gündüzleri camış gibi uyuyan insan modelidir.sabahın güzel havasını içine çekememiştir.
yatakta dönüp durmaktansa sözlükte dönüp durmak istemektedirler. gözleri ağrır ve yatar yatmaz uyurlar. beyin ya da gözleri fazla yorulduğundan fazla uyurlar. beyinleri her türlü yorgundur.
belkide gece çalışıyordur, o sebeple uyku sorunları oluşmuştur. nede olsa hayat hepimize aynı değil.
gece 3 gibi yatağa girip sabah 7 de zorla uyanıyorum, akşam işten eve gittiğimde 1 saat daha uyuyorum.ama gün içersinde deli gibi uykusuz geziyorum,bu sorunu çözemedim.
çok uyumak da bir uyku sorunu. problem yok yani.
ergendir onlar. uyku sorununun cool olduğunu düşünüyordur. sabaha kadar oturup akşama kadar uyuyordur.
uyku sorunu, çok uyumasından kaynaklanan kişilerin durumudur.
fazla uyuma sorunu vardır.
uyku sorunu yaşayanların psikolojik etkilendiği söylenmişti bir dönem. metabolizma da herhangi bir sorun yokmuş eğer süreklilik gösteriyorsa bu uyku sorunu. insanın kafasını mikser gibi karıştıran olayların yarattığı etki imiş. bence düşüncelerinizden arının, bir sıcak suyla duş alın, ondan sonra tatlı uykular.
uykusunda düzenli aralıklarla uyandığından kısa süreli bir uykuyla yeteri kadar dinlenemeyen insandır. normal karşılanmalıdır.