bugün

Kafadaki soru işaretlerinden kaynaklanan durum.
karantina sürecinden dolayı benim de sahip olduğum sorun. bir türlü uyuyamıyorum, mutsuzluk bunu tetikliyor galiba.
anlam verilemeyen durumdur. öyle mal mal ekrana bakıyorum.
Kimisinin de uyusam da kalkamam diye günün erken saatlerinin gelmesini beklediği durum.
süregelen uyku düzensizliği dışında düşünce yığılmasının sebep olduğu durum.ya ertesi günün bir heyecanı ya da acaba günüm yine önceki kadar boktan olacak mı vesaire... he moruk uyumayan insanlar zekidir aynştayn da zor uyuyomuş!
Içinde bulunduğum ve beni fazlasıyla rahatsız eden durum. Yarın gene boktan geçecek sanırım.
an itibari ile.
Kafası rahat olmayan insan eylemi.
şaşkınlık halinden kaynaklanır.
Şuan yaptığım eylem. Sabaha kadar uyumayan insanım. Nedense bugün erkenden uykum geldi ama uyumak istemiyorum.
(bkz: gidin yatın olum manyak mısınız)
Bir kaç gün üst üste kötü rüyaların görülmesi sonucu yapılan eylem.
Bugün yaptığımdır. Bütün günüm ruh gibi dolaşmakla geçecektir.
bu bekar erkeklerde genelde cinsel doyumsuzluktan kaynaklanır. bir çoğunuz gece envayi çeşit gereksiz şey yaptıktan sonra sabaha karşı "bi tek atıp" öyle yatıyosunuz değil mi gençler? evlenince geçiyor merak etmeyin.
sorular sorular sorular.
yastığımı terbiye edemiyorum, bana kalsa yanağımı koyacak bir çukur var orta yerinde.
kafanızı kurcalayan şeyler olduğunu gösteren durum.

düşünmeyin.
yeni bir günü reddetmektir.
çalışmak zorunda olmak.
Beynin henüz buna hazır olmadığının göstergesidir.
Uyku halinde çok şey kaçırmış olma güdüsüyle hareket edilince oluşan durum.
Oysa beyne ne kadar fazla yüklenirse yüksensin, uyuduğunda o işine geleni kaydeder ve pekiştirir.
Çoğu şeyi atar bir kenara.
sagliksiz yasama merhabadir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar