bugün

"Yataktan ben uyandım şerefsizin evlatları diye bağırarak kalkmak" olsa iyi olacaktı. Olmadı.

Güne merhaba değil,seni lanet olası pislik domuz diyen gözlerin ifadesel olarak dilinize yansıması.

Bekle beni metrobüs ve onun henüz evrimini tamamlamamış insan görünümlü ork ordusu.
Allah allah allah nidalarıyla geliyorum.
telefon araması ile uyanmışsa olacak durum.
böyle bir ruh haliyle değil tam olarak böyle uyandım.
üstümü giyerken de ''allahsız köpekler beni deli etmeyin lan !'' diye bağırıyordum.
uludağ sözlük moderasyonun sabah sözlüğü gördüğünde söylediği söz. savulun...
Zor uyanan bir şahısın, uyandıran kişinin artık cinnet geçirip sinir bozucu evreye gelmesiyle, uyanıp söylediği cümledir.
Mesela kardeşim beni uyandırmak için en son ruhsar'ın mazhar'ı uyandırdığı gibi tepemde zurna gibi bi şey çalarak uyandırmasıyla buna benzer bir cümle kullanmıştım.
O cümleyi tam olarak buraya yazamıyorum, ayıb.
akbili doldurdum geliyorum bok sürüsü.
Uykusu ağır olan kişiyi vuvuzela çalarak uyandırmanın sonucudur.
(bkz: vuvuzela)
Şerefsizim benim aklıma gelmişti lan,
uyandırdık ya çocuğu, tüh!
Günaydııııınnn Günaydın şef...!!!

denilesi durum.
(bkz: bir şey anladıysam arap olayım)
Fazla akbili olan var mı ?
Sabah sabah gülümseten başlık. Ulan bazen tüm dünya uyumana karsi olur ve senin dehset sekilde uykun olur. Bu da mi murphy yine mi murphy
Sabah sabah gülümseten başlık. Ulan bazen tüm dünya uyumana karsi olur ve senin dehset sekilde uykun olur. Bu da mi murphy yine mi murphy
ben yatıyorum. pazartesi sabahı hemde. hhahaha. patlayındır.
Samimiyet kokan hareket. Güne bomba gibi başlamaya sebep olur. Bana bunlarla gelin*
olm ne var lan bunda benim göremediğim , size çok acayip falan geldi herhalde benim için gayet sıradan bir şey , bizim 4 kişilik yurt odasında 12 13 kişi otururken odada uyuyan gariban bir arkadaş uyanınca verdiği tepkidir bu , 'geri yat o zaman amını siktimin salağı siktirtme dalağını' veya 'bi sus amına kodumun malı' denir ve batağa devam edilir.

ha bak şuna gülünür ama , bu bi ara kalktı yine bu şekilde ; (a arkadaş b ben)

a : amına kodumun piçleri siz adam mısınız lan ne şerefsiz adamlarsınız amk.. (saydırıyor yataktan kalkıp)
b : ne var amına kodumun delisi ne söyleniyon yine
a : olm çok şerefsizsiniz ya rüya gördüm sizin yüzünüzden
b : ee hayrolsun devirdin mi kamyonu (gülüşmeler)
a : yok amk deviremeden vites götüme girdi , ulan tam karıyı attım yatağa inceden yiyişmeye başlıyoruz , bi baktım odanın ışığı yandı
b : eee
a : sonra siz geldiniz ortaya bi masa attınız amk
b : ahahaha eeee (o ara oda yarılıyor tabi)
a : oturdunuz utanmadan batak çevirmeye başladınız kız utandı suratıma iki tokat patlattı gitti , ben de yanınıza oturdum amk yancı aldınız beni hepiniz çay içiyordunuz bana bol şekerli oralet verdiniz ne şerefsiz adamsınız amk çocuk muamelesi ettiniz bana karıyı da sikemedim zaten allah belanızı versin

sonra yattı uyudu pezevenk , aradan 3 yıl geçti hala anlatılır amk , hayır pezevenk karıyı sikememişsin ona dertlen bari herif oralet vermemize dertlenmiş , sonra hep oralet verdik ibneliğine orası ayrı.
(bkz: kapital yaşam tarzına isyan)
Tez metrobüsümü hazırlayın.
4 tane alarm kurup da alarmlar beşer dakika arayla çaldıklarında benzer cümlelerle alarmlara söverek kalkma durumu.
Şş. Ülke uyuyor sessiz olun biraz.
Hemen kahvaltımı hazırlayın diye devam eder.
bulunulan ortama bağlı olarak odunu yemeye yol açabilir.
Uyan atam capslerine ithafen verilen cevaptır.
Pardon bşi sorcm, Allahınz vr mı acabaa ? .s .s

Kahrolsun sistemin el mahkum çarkı olmaktır.

Kaptan marmaray'ın kontağı çalıştır motoru ısıt, geliyorum.
Yazar burda spermleri ile konuşuyor.
askerde sıkıştıran şafağin etkisiyle bolca yapilandir. hatta gecenin bi yarisi kalkin lan ben yatiyom mu denilip şafak haykirildiği bile olur.
olur yani bunlar.