bugün

uzunca süredir aklımdan geçirdiğim ve sonunda karar verip uygulayacağım olaydır.
atların ayaklarının düz basması dileğiyle bugünkü izmir tahminlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

1.ayak : 3-2 (geniş oynayanlara 6)
2.ayak : 6-3-13
3.ayak : 2 numaralı black spy'yi günün ilk bankosu olarak öneriyorum.
4.ayak : 5-1-3
5.ayak : 3 numaralı cihanhan'ı günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.
6.ayak : 6-5

2 lira 70 kuruş vererek bu kuponu oynayabilirsiniz. bahtınız açık şansınız bol olsun.
uzun bir aradan sonra yine izmir gece koşularıyla tahminler yapılacaktır.

1.ayak: 2 numaralı özbeystar küçük kupon yapacaklara bankodur. rakip arayanlar 8 numaralı medar'ı değerlendirebilirler.
2.ayak: ters bir yarış koşmasını beklediğim 14 numaralı özde laik, yine ters bir yarış koşmasını beklediğim 1 numaralı avarel, jokey avantajıyla 2 numaralı çelik yürek, ekürisinin desteğiyle birlikte yarışa ortak olmasını beklediğim 10 numaralı green velvet bu ayak için yeterlidir.
3.ayak: 3 numaralı mozaik günün tek bankosudur.
4.ayak: çimde gördüğü yarışlardan sonra tecrübesi artan 1 numaralı mazlumhan ve 8 numaralı hepyener bu ayak için yeterlidir.
5.ayak: önde yer bulup, çıktığı gibi bitirebilirse 3 numaralı enesbey, 1 numaralı baba dramalı, ters yarış beklediğim 2 numaralı coşandere, son ikinciğiyle 12 numaralı cher bu ayak için yeterlidir.
6.ayak: bu ayakta bol eküri olması yarışseverlerin lehinedir. 2 numaralı ataşkız, 3 numaralı ecegül, 8 numaralı özbeykızı ve 10 numaralı debur'u yazarsak rahat bir yarış izlemiş olunur.

birinci ayakta 8 numaralı medar'ı kupondan çıkarırsak 6 lira 40 kuruş yatırılmalıdır. eğer medar'ı çıkarmazsak 12 lira 80 kuruş yatırılmalıdır.

tüm atların ayaklarının düz basması dileği ile...