bugün

bir baltaya sap olamadım, şimdi böyle kalifiyesiz bir eleman olarak, kalifiyesiz işlerde balyoz sallıyorum demektir. hem de utanmadan...
daha da beteri askeri ücret ile calisiyorum diyen utanmazlardir. allah düsmanima bile asgari yerine askeri dedirtmesin. tiiffss.
insan sevdiği işi yaparken ve bu yaptığı işte sadece asgari ücret alınabiliyorken utanmadan da söyler bunu.
asgari ücret yüksek olsa gayet utanmadan da söylenebilir. Ve herkes okuyor da ne oluyor allah aşkına?
5000 € + akbil verdiler de onlar mı hayır dedi.
fukaralığını utanmadan ifşa etmektir.
fakirlik hissinden kaynaklanan ruhani çöküntü kimyasıdır.
adam fukaralığından niye utansın ki onu bu hale getiren kişiler utansın.
bal yiyip huzursuz yiyeceğine, soğan yiyip huzurla yemeyi tercih etmiş olabilecek kişi eylemi,
adam memnu7n sizene.
çalışan neden utanıyor, devlet utansın.
görsel
çalışmayı dilenmek sanan beyinsizlerin utanmaktan bahsetmesinden daha boktan olmayan durum. en azından adam çalışıyor!
utanmadan bi baltaya sap olamadım, edik düdük işlerde zaman eskitiyorum demektir.
saldırmak istemiyorum ama zorla kaşınıyorlar,milyonlarca asgari ücretle çalışıp,ekmeğini helal yoldan kazanmaya gayret edenler arsız oluyorda onlara böyle tepeden bakıp aşağılayarak kendini bi .ok sananlar adam mı oluyor.O insanların hangi fırsatsızlıklarla imtihan olduğunu nereden biliyosun be mübarek.Herkes senin gibi pc başında lak lak yapacak imkanı bulamıyor.
utanma duygusunu paranın miktarıyla ölçen zihniyetin başlık altında hayat bulmuş hali.

keşke sen de asgari ücretli olaydın da şu başlığı açmayaydın be.
asgari ücretin 846,00 (sekiz yüz kırk altı) tl olmasından daha utandırıcı değildir.
utanmak degil gurur duymaktır,o maaşla aileyi haram lokma yemeden geçindirebilmek.
ocak ayı aclık sınırı 1099 tl ,asgari ücret net 846 tl. varın siz düşünün. böyle bir ülkede bu ücreti verdiren de veren de utansın. ha birde bu başlıgın faili de utansın tabii akıl edebilirse.
not: beyin hücrelerini asgari de olsa kullan sen.( utanma asgari diye). kullan ki böyle baslıklar at koşturmasın artık.
bazi insanlarin yaptigi sinir bozucu durum.

hayir yani insan bir utana sikila falan soyler bunu. adamlar direkt zank diye asgari ucret aliyorum diyor.

hayatinda bir baltaya sap olamamis, angarya islerde calisan adamdaki ozguvene bak.

bir de bu mallar utanmadan evlilik pesinde kosar.

sizin neyinize evlilik lan, allahin ac fakirleri.
veren utanmadıktan sonra, alanmı utansın be mubarek.
daha geri zekalı versiyonu ise evlenip üstüne çocuk yapanlarıdır. ülkemiz bunlarla doludur ayrıca çocukları da kendileri gibi geri zekalı olur. hiç muhatap olunmaması gereken insanlardır sonra pişman olursunuz.