bugün

götü sıkışan yandaş ve yobaz tayfanın her zaman yaptığıdır.

verecek yanıtı yoksa eksiler ama eksilediği yorumu neden beğenmediğini iki satır olsun izah etmez; edemez... edemez çünkü eksilediği yorumda doğruların söylendiğini, verilebilecek bir yanıt olmadığını köpek gibi biliyor!.. misal aşağıdaki entryler:

(bkz: rte nin ayasofyacıları eli böğründe bırakması/#28581235)

(bkz: ayasofya/#28581180)

yobaz pekala biliyor ki bunlara adam gibi yanıt vermeye kalksa öncelikle putlaştırdığı malum şahsı eleştirmesi gerekecek. yapmaz, yapamaz... siyasi saplantılarına dinini, vicdanını kurban eden bir şerefsizden bahsediyoruz; mümkün değil yapamaz...

hadi yapamıyorsun bari arsızca eksilemesen olmaz mı? olmaz!.. akreptir; sokmadan duramaz... hırsını alacak, ezikliğini gidermeye çalışacak işte elinden geldiğince...

şahsen eksilenmek filan umrumda bile değil karma puanımdan da görüleceği gibi... sadece düşmanımın bile adam olmasını istiyorum ki onunla uğraşmamanın bir manası olsun. ne var ki malum zihniyetten adam çıkmıyor kolay kolay....
önce çok utandım.

utancımdan yerin dibine girdim.

sonra bastım eksiyi.
kimi maymunun "utandığını ama eksilediğini" ifade etmesine vesile olan hareket tarzıdır.

lan eksilemezsen hatırım kalır!.. senin utanç sandığın ise muhtemelen kabızlık sancısıdır. malum maymunlar utanmayı bilmez.. "utanmak" derken kastım senin gibiler değil, biraz daha hallice olanlar....
utanarak çekinerek kısmı hariç yaptığımdır.

nasıl istediğimce açıktan seri artılıyosam, istediğimce de bana hoş gelmeyen entryleri eksiliyorum.
güncel Önemli Başlıklar