bugün

saf ve gerçektir. her boşluğa düştüğünde aklına ilk gelen kişidir.
adına burhan çaçan'ın şarkı yaptığı aşk tır.
benim hepsi platonikti. o yüzden hiçbirini unutamadım. onların tadı daha bir başkaydı.
onun ben anuna koyayımdır. hemen sigara içip geliyorum.
en güzel aşktır kesinlikle. ondan sonraki aşklar gelecek kaygısı taşıyan, her an bitmesi muhtemel, kazığı büyük kendisi küçük aşklardır.
ilk aşk olması muhtemel aşk olduğu içindir.
seninle her günüm ömre bedeldi
gönül dedigimde bağımdın benim
unutmak mümkün mü liselim seni
hayatim varlığım canımdın benim
seninle bir Kalem bir kağıt gibi
seninle bir defter bir kitap gibi
Birlikte yazmıştık kaderimizi
ilk aşkım sevgilim liselim benim
şimdi nerede bir liseli görsem
ne zaman okulun yanından geçsem
kalbime kahrolur gözlerime nem
ilk aşkım sevgilim liselim benim.
5 yıldır unutulmayan büyük sevgidir.
tam unuttuğunu sandığın anda karşına çıkan bir fotoğrafıyla yeniden alevlenen aşktır.
yalnız kaldığımda, umutsuz olduğumda rehberde ilk giden numaradır(aslında rehberde kayıtlı değil numarası azberlemişim farkında olmadan)
tam olarak ne olduğu anlaşılmasa da sevgiliyle korkarak gezilen ve her zaman hatırlanan hatırlanacak durumdur .
herkesin vardır bir lise aşkı. benimkine gelecek olursak; havalı, artist, çok bilmiş, ukalanın önde gideni. şu an isminin ve soyadının baş harflerini yazsam tanır beni. ama yazmayacağım onunla uğraşacak değilim artık. sevdim,oda beni sevdi, sevgili olduk, çıktık ve ayrıldık. çok koydu lan o zaman. peşinden koştum fayda etmedi. şu an izmir'de kendileri. * hala seviyormuyum peki. onu bende bilmiyorum. ama tekrar gelse hayır demem heralde. eski özelliklerini biraz olsun bıraktıysa neden olmasın.
en güzel aşk falan değildir.
sürekli acı çekmek.
bu mu lan en güzel aşk?
Yenilen kazık son seneye takabül ederse eğer hem istemediginiz bir üni ve bölüm yüzünden hem de ilk olması sebebiyle asla unutulmayandır.
üniversitede de devam eden sonsuz aşktır.
Şu an eşim olmuştur. (bkz: bir yastıkta kocamak)
Fark ettim de benim lise aşkım olmamış ezildim şu an.
(bkz: Tülay)
lugano.
yerini kimsenin dolduramadığı aşktır.

ha şimdi karşınıza tekrar çıkmasını ister misiniz?
sizi bilmem ama ben istemezdim. büyüsü bozulmasın. o hep orda kalsın... hep buruk bir gülümsemeyle anılsın.
durum bu mudur acaba?
(bkz: erkin baba-seni her gördüğümde)
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/@diye yaziyorum ben)
ilktir, kirlenmemis olan, hep bi yerlerde izleri kalacak, kabuk tutsa da canin her yandiginda buruk bi gulumsemeyle anilacak, ugruna sigara yakilacak olandir.
Hatırlayınca ne malmışım diyorum aq.

Yani şu aklımla düşünüp tartıyorum da mümkün değilmiş.

Ergenlik hevesiymiş.