bir bilen varsa beri gelsin başlığı.
barcelona formasıyla dolaşmak.
duyarlı ve destekçi olan parasını verir oturur aşağı. o kız bir günde 100 tane bağış topluyor, ha kimisi yalandan kredi kartının numarasını veriyor ediyor ama sonuçta hepsi duyarlı modunda.

unicef değil de greenpeaceçi vardı bi tane, bağdat caddesi'nde dolaşırken, nükleer santrale karşı bık bık bişeyler yapmak ister misiniz demişti mesela, o diyalog örnektir.

yok dedim, ben nükleeri destekliyorum. kız şaşırdı, nasıl yani falan diye. oturdum anlattım nükleer şöyle bişeyler. inat ediyor ya, onu programlamışlar, beni de ikna edecek. o da ezberlediklerini anlattı. çürütmek çok kolay oldu tabi. o uzayan tarışmanın içinde öyle bir an geldi ki kız nükleerin faydalı bir şey olduğuna inanır hale geldi. onu hissettiğim noktada, "ya sen bırak bunları, sen mi kurtaracaksın dünyayı, gel biz şurda bi kahve içelim" dedim. o an gelemedi ama telefonunu verdi.

gerçi ben sonra aramadım, güzel falan da sayılmazdı, önemli olan numarayı almak * lakin duyarlı olsaydım kazancım, kredi kartı ekstremde fazladan bir adet satırdan başkası olmayacaktı. o yüzden onu bi geçin.
(bkz: unicef gönüllüsü kızla hunharca sevişmek)