bugün

sözlüğü eski haline döndürmek için yapılabilecek operasyondur.

bakın ben küfretmeyi bırakacağım, eski haline dönmesini isteyen diğer arkadaşlar da kendilerini düzeltsinler.

ilk hamlemiz gammazlık almak ve sürekli aktif 4 gammaz bulundurmak olmalı. haberleşerek yapmalıyız bunu koordinasyon bende olabilir bu görevi üstleniyorum. bakın dört gündür küfrediyorum sözlükte sadece beş siliğim var, bu hüzündür dramdır ya.

diğer hamleleri birlikte konuşuruz fakat ifşa olaylarına ve bunlara göz yumanlara karşı psikolojik savaş vermek olabilir. sözlüğe küsen eski fenomenleri geri getireceğiz ayrıca.

benimle olanlar ulaşsın. çok ciddi bir operasyon olacak ve uludağa sözlük bilincini, sözlük kültürünü geri kazandıracağız.

ekleme: sözlüğe üye olanlara bir bilgilendirme mesajı gönderilebilir.
yetkillilerle de konuşup gammazlanan entryler konusunda hızlı çözüm uygulamasına gidilmeli.
(bkz: siktir lan)

bir operasyon.
başlık sıçmak sözlüğün olmazsa olmazıdır, hep olacaktır ona engel olamayız. biz kendimiz sıçmayalım yeter. gammaz ekibi kuralım hızlı bir şekilde. bireysel olarak kaçmak kolay iş, sözlüğü kurtarmak zor olanı.
ateist birliklerimle katılacağım operasyondur.

başlık sıçılan ve tanım yapılmayan her entry bu operasyonda yerle bir edilecektir.
kurtarılabileceğine inanmayanların daha da batırmaması gereken girişimdir. bizimle olanlar gelsin, olmayanlar en azından rahat bıraksın.
son aşama olarak uludağ istiklal mahkemeleri kurulup sözlükte yargılamalar yapılacaktır.

oha abarttım.
(bkz: uludağ sözlük hasta adamdır)
dünyayı kurtarmak dururken kimsenin umrunda olmayacak operasyondur. biraz büyük düşünmek büyük oynamak gerekmektedir.
s.ktirgit demek serbestse ben de operasyondayım.
an itibari ile 1523 başlık altında binlerce entrynin yazıldığı, havanın sıcak ve nemli üstelik hafta sonu olmasına rağmen 667 online yazarın olmasıyla beyhude bir düşünüştür. sözlüğümüz zaten interaktif sözlükler arasında ilk 2 içindedir. geç hemşerim geç.