bugün

bu konuda fazlasıyla ciddiyim troll lemiyorum.

zall'a yakın kaynaklardan (yönetici bir arkadaşım) aldığım ve şuan kodlama sorunlarıyla uğraşılan bir yenilik bu. bundan sonra uludağ sözlük yazarlarının özel mesajı, takipleşme sistemini, ortam akımını daha çok kullanmasına vesile olacak şekilde sesli mesaj tasarlanıyor.

bu ne işe yarayacak ?

-harun abilere kısmen çözüm.
-zall artık 'bana karı bul lan allahsız' çığlıklarınızı duymuş ve karı kız muhabbetlerinde hızlı ve güvenli sohbeti burdan sağlıyor.
-zall bu servis için anlaştığı ses kayıt medya sitesinden yüklü bir para kazanacak. 2. bir ferrari geliyor.
-mesaj sistemini eğlenceli ve farklı kılmaya çalışacak. şarkı söyleyip karşıdaki karıya yürücen lan düşünsene.
-fuckbuddy sisteminde gelişme ve türk aile yapısını bozmada yeni bir tuğla taşı.
Harun abilerin sonunu getiricek uygulamadır.
1 hafta içinde gelişmelerde yayınlanacaktır.
şişt stop.
sesim geliyomu stop.
sana diyom kodumun maymunu stop.
konuşmazsan konuşma aq. stop!
şahsi görüşüm, tutmaz.
''seni yiyerim, ay canım seni ben yiyerim'' böyle konuşmalarıda duyacağız.
yazarlar sürekli birbirine küfredeceği için pek tutmayacak sistem.
olursa ayvayı yeriz. evet tanımdı bu.

iş yerinde '' ahaha yardın lan göt '' diye seslerin duyulmasını hiç kimse istemez. zira yazarlarının tebriği bile küfürlü oluyor.

'' ahaha amına kodum piçi, nası aklına geliyo şöyle şeyler '' dedikleri zaman millete rezil olunur.

aman ha.
tutmayacak yenilik.

Şimdi bazı kişiler random gülüyor ya yani beyni sadece ona çalışıyor.

Bu arkadaşlar sesli mesaj ile nasıl random gülecek? Sanirim yapmaya çalışırlarsa tükürük ile güldüm panpa olacaklar.

Yani siktir edin olum böyle şeyleri... millet mesajlara cevap vermiyor tutup da sesli Mesaj ile mi cevap verecekler?

Bırakın lan sözlük boka dönmüş zaten.
güncel Önemli Başlıklar