bugün

(bkz: Mirc)
tanımlanacak her türlü kombinasyon tanımlandığından geriye kalan tek konunun yazar kombinasyonu olmasından kaynaklanır.

nabak sözlüğü kapatıp gidek mi?
Yüksek Zekalılar fikirler üzerine,
Orta Zekalılar olaylar üzerine,
Düşük Zekalılar insanlar üzerine konuşur.
seviyesizlikte dip noktadir. beyin ergenleriyle su sozlukte yazmaktan bıktım. eksi sozluk yazarligimiz onaylansaydi da oraya sutlasaydim kendimi.
(bkz: yazardan çok yazarcı olmak)
uludağ sözlükte önüne gelen yazar alındığı için ortaya çıkan durum.
çünkü üretim durmuştur. üretmiyor tüketiyoruz.
Doğru tespit. Birçok kızımız burada fotoğrafını paylaşıyor deyim yerindeyse birbirleriyle sidik yarıştırıyor. Ben mi yanlış yerdeyim yoksa bu insanlar "sözlük" kavramını mı bilmiyorlar? Arkadaşım buraya geleceksen fotoğraf paylaşıp bizlere nur cemalini(!) göstermeyeceksin, yazını yazıp gidiceksin. Birileriyle arkadaşlık mı edersin kavga mı edersin artık ne yapıyorsan yap ancak bu kadar yansıtmak olamaz. Bi kızı geç bi insan olarak utanıyorum böylelerinden. Kavgalar, sataşmalar, hakaretler... Mide bulandırıcı.
doğru tespittir.

(bkz: #23663386) hanım kızımız burada kim ile hangi şartlarda sevişeceğini belirtmiş. iyide senin kimin kucağında hoplayacağından sözlük ahalisini neden enterese etsin. utanmasalar yağlı ve kocaman kıçlarının fotoğraflarını paylaşacaklar.reziller...