bugün

yazarlarının çoğunun gerçekten boş insanlar olduğu sözlük. az yazar var fakat çok yazıyorlar. tek sorun entrilerin içeriğinin dolu olmaması. *
en sevdiğim yanı yazarların karma olması olan sözlük. mesela ekşi sözlükte özellikle siyasi konuların altındaki yazıların %70-80'i aynı minvaldedir ve ideolojik bir yığılma söz konusudur o yüzden ciddi konularda ne yazmışlar diye merak etmiyorum pek. burda daha fazla her kesimden var sanki ancak biraz da kalite lazım evet.
düşüncelerimi hayallerimi güzellikle paylaşabileceğimi düşündüğüm sözlüktür, umarım görüşlerimden dolayı kötülenmem ve hakarete uğramam.
amele mekanı.
Yazımın geliştiği yer.
bu halde gitmeye devam ederse sonu pek iyi görünmüyor. gün geçtikçe kaybolan kalite ve seviye söz konusu. sol framede sürekli cinsellikle ilgili bel altı başlıklar, bilgiden uzak entryler kısır klişe türban, bakirelik yobazlık tartışmaları iyice mide bulandırmaya başladı.
bilgi alma açısından bi ekşi sözlük olmasa da gideri vardır. ekşiyi diğer her konuda solladığını söyleyebilirim.
beğenmeyen idiotların yazmaya devam ettiği yer. beğenmiyorsan kendini parmaklat git buradan, daha neyin derdindesin.
Keşke "Aaaa açıldı buna benzer bi başlık be baboş" uyarısı olsa,
"Olsun sen yinde de aç" diyene de "Sen bilin" deyip
entry girildi yerine "mal" yazsa ...
yeni üye alımı sonucunda dakika başına girilen entry oranı ciddi anlamda artmış sözlük. coşun bakalım nereye kadar.
ekşi yada itüye göre çok daha samimi olan sözlük..
doyurmuyor. bir yanda illa ki ekşi sözlük açık olmak zorunda.

biraz daha uzun ve özenli yazabilsek, biraz daha... işte o zaman her şey daha güzel olacak.
uzun aradan sonra geldiğim ama eski tadını bulamadığım sözlük. nerede pembe tolga, nerede hbbia. belki de bunlar eksik olduğundan, belki sözlüğe doyduğumdan.
kozmopolit bir yapıdır.
çeşit insan, çeşit fikir ve manyağın envai çeşit versiyonları burada bundan eminim.
cins bir yer.
ben hayatımda bu kadar büyük hıyar tarlası görmedim arkadaşlar. kimse kendi değil burada vallahi bak.
kim bilir ne boklar dönüyor anasını satayım.
mal oranı %99,999999999999999.
yobaz ve ergen dolmuş amına koyim. kara cahilliğin müzesi.
kanımca birazcık yazarların oylama yapması gereken sözlük.
tamamen bir kopyadır.
şu anda kimsenin oylama yapmadığı sözlük. artık ne izleniyorsa o bilgisayarda.*
yarı yolda bırakmak diye bir şey yoktur, yol orda bitmiştir.
sol frame'i galatasaray'ı tutanlar ve galatasaray'ı tutmayanlar olarak iki grup tarafından ele geçirilmiştir. bir galatasaray olarak siktirin gidin efendim demek istiyorum kendilerine.
(bkz: çocuk parkı)
çok bozdu.
trollerin uçurulması gereken sözlük. gidişat iyi değil.
adının uludağ olmasından dolayı, insanın içinde bir tereddüt bırakan sözlük. sanki bursa'ya özelmiş gibi algılıyor insan ilk başta ve çok ısınamıyor. yazarların yarısı siyaset muhabbetinde, geri kalanı ise takım ve karı, kız muhabbetinde gibi. incelenmesinde ve çözüm geliştirilmesinde fayda var kanımca.