bugün

uzun süredir dikkatimi çekiyordu bu durum, lakin az evvel silinen bir entry'm artık emin olmamı sağladı.

açtığım, dolar kurundaki artışı rte ye mal eden tipbaşlığına girdiğim ikinci entry'm "s6: entry hakaret, küfür, ağır derece argo içermemelidir.
s11: üstteki entryleri refere eden veya onlara cevap niteliğinde olan entryler silinir." gerekçesi ile silinmiş.

şimdi, az çok sözlük formatından haberdarım. zaten format hakkında bilgim olmasa bu şekilde tepki gösterip, bu duruma özel başlık açarak dillendirme zahmetine girmem.

hülasa, formattan haberdar olup bu şekilde derdimi dile getirmekte aslında gereksiz. çünkü bu ortamın yönetiminin, barındırdığı kitlenin çapı belli. yani, bu tür adaletsizlikler yönetim için gayet normal. eğer aksi olsaydı bu şekilde, alenen taraflı bir tutum sergilemezlerdi.

gerçi kızmamak, yermemek gerek. bunlar da bu şekilde mutlu oluyorlar. ellerinden geldiğince kendilerine muhalif yazarları susturup, öylece kendileri ve adamları ne yazarsa okumalarını sağlamayı amaçlıyorlar.

çok basitsiniz arkadaşlar. gerçekten çok zavallı bir haldesiniz. sizler için üzülüyorum desem yeridir. her neyse, sadede gelelim. şimdi şu silinen entry'm, ağır derece hakaret ve küfür içeriyor ise altta adreslerini vereceğim entry'ler ne gibi bir içeriğe sahip sizce. verebilir misiniz bunun cevabını?
görsel

(#39998744)

(#39998757)

durum bu. şimdi bir moderatör erkek gibi çıkıp bu durumu izah edebilir mi merak ediyorum. iki zibidi alenen şahsıma küfür/hakaret ediyor ama, silinen benim entry'm oluyor.

ciddi ciddi merak ediyorum. var mı delikanlı, dürüst, adil bir moderatör ya da yetkili bu durumu izah edecek. ya da adreslerini verdiğim entry'lerin formata uygun olduğunu ispat edecek?

var ise buyursun gelsin. bekliyorum.
Tarafsız insan yoktur menfaatsiz insan vardır. Her neyse arkadaşlar benimde iki entrymi silmişler farklı sebepten ötürü ama adeta dalga geçer gibi gerçekten rahatsız oldum.
ortamın ne kadar boktan bir hal aldığının ispatı niteliğinde adeta. yok mu lan bir tane delikanlı bu durumu izah edebilecek?
entry gammazlanmamışsa silinmez.

başkalarının entrylerini gösterip milleti afişe etmek de hoş değil.

eğer beğenmiyorsan sıkıntın varsa birderdimvar a yaz. cevap yazılmıyor kimse umursamıyorsa sende umursama.

görüş belirtebileceğim bir durum yaşamadım ben.
gammazlar üzerinden gerçekleşiyor, bende bu durumun farkındayım. lakin, bu nahoş duruma da aradığımız cevabı moderasyon verebilir sanıyorum.

yoksa "gammaz" denenlerin marifeti bu. başka bir açıklaması yok. hepsi birer mankurt. her neyse, ben hesabımı kapatıyorum. bu türlü iki yüzlülerin arasında çok bile durdum, çok bile dayandım.

artık birbirinizi götünü yalar durursunuz gammaz efendiler. he arada bir tuvalet kağıdı ile silin lan ağzınız, dilleriniz kahverengi olmuş.

ayrıca, bokunuzda boğulun.
(bkz: Uludağ sözlükte ki boku yemişlik örnekleri)

başlıkta telefon sorunundan kaynaklı -ki eki için yorum yapan malların içeriği okumasını oneririm. Madem yonetim bu kadar duyarlı,başlığı düzeltseydi.