bugün

kesinlikle yazarlardan kaynaklanan durumdur. 2 günde çaylaklık evrem var. 3. gün yazar oldun dediler. ince eleyip sık dokunmadıkça bu sözlükte yazan adam bulamazsınız. ben dahil ince elenip sık dokunması lazım.
çaylaklık sürem yaklaşık olarak 4 ay civarı sürmüştür sabırla beklemişimdir sözlüğün siyaset meydanına dönüşmesinden kaynaklanan bi durumdur arkadaşlar bilgi paylaşımı yerine birbirlerine taş atmanın peşindedirler.
sol framde sürekli kürtlere karşı yapılan saldırılar nedeniyle yazarların soğumasına neden olmuş olabilir efenim.
sanki günlük hayatta konuşuyormuş gibi "...mış mına koyiim, ...derim ben de nasını skiim" diyerek yazılmasından kaynaklanan durumdur.
sözlüğün siyaset meydanına dönmesinin de etkisi büyüktür tabi, kimsenin kendinin de bildiği şeyleri okumak için internete girip de sözlüğe bakmasını bekleyemezsiniz.
sözlüğün başlıklarının yarısının da aynı burada olduğu gibi sözlük içi durum veya sözlükteki kişilerle ilgili olması da eksi puan.
2,3 sene öncesine göre sözlükte değişen her şey popülerliğinin azalmasına neden olmuştur.
tek cümle yetecektir; yazarların samimiyetsiz entryleri. bir cümle daha eklemek gerekir, açıklamalı tanımdan ziyade "dalga ve alaya" daha yönelik entrylerin çoğalmasıdır kanımca...
yalandır. uludağ sözlük'te sürekli boş ve seviyesiz konular konuşulur, insanımız da bu konulara bayıldığı için bu popülerlik ne yazık ki ebediyete kadar süregelecektir.
popüler olma gereksinimi duyan yazarın hezeyanıdır zannımca. diğer sözlüklerden çok farkı yoktur. *
boktan olmasıyla alakalı olduğunu tahmin ediyorum.
Bir üzücü çok durumdur.
üzücü bir çok durum. evet.
Işsizliğin azalmasıyla doğru orantılıdır.