bugün

insanın sözlüğe kattıklarının geri dönüşümüdür.
1 nisanı sıradan bir gün olarak yaşamış ve dahasını düşünmeyen hatta içten içe böyle düşünenleri

aşşağılayan bünyeme ilaç gibi zekretmiştir şakasını. eğlendirmiştir. iyiki bir vize öncesine

falan denk gelmedi. duacıyım. seviyorum lan seni sözlük.

(bkz: tutmayın öpüjjem)
en önemli katkısı genel kültürdür kanımca.öğrenelim öğretelim.
(bkz: abazalık)
tesamüh.
dil bilgisi. bir şey daha var söylemeyeceğim. söyleyince siliniyorum.
- karşılaşılan her olayı entry formatında açıklama isteği doğurması.
- normal yaşamda eşe dosta falan bakınız verme isteği.
- bir de farklı düşünceleri okuyup öğrenmek ve karşı konulamayan ayar verme isteği.
noktadan virgülden sonra boşluk bırakma alışkanlığı...
(bkz: tahammül)
dahi anlamındaki d'nin ayrı yazılması gereğine defalarca dikkat çekilmiş olmasına rağmen, protest tavır sergileme yolunu seçen şakacı yazar tayfasının, inadına ve inadına bitişik yazmasına hoşgörü ile yaklaşma.
kızların olduğu bir ortamda hava atma yöntemi.tabi kızlar anlamazsa yani gerizekalılar ise pul koleksiyonum var da diyebilirsin.
dahi anlamındaki de yi öğretti bize sözlük. o de yi ayrı yazıcaz derken tüm de leri ayırmaya başladık ama olsun . zorda olsa kafamıza soktu.

lanet olası mirc günlerinden kalma ve msn ile iyice çığrından çıkan türkçemizi, biraz olsun dizginledi.

sözlük yazmak iyidir.
sözlüğün mihenk taşları yazarlarına sunduğu doneler, kimine göre özgürlük kimine göre çikolata, en nihayetinde yazın hakkı.
(bkz: anket yapma özgürlüğü)
(bkz: yarak afedersin)

elbet yazılacaktı, beni buna toplum itti.

ek; yazılmış bile böhühü.
--spoiler--
Koyun verdi kuzu verdi süt verdi
Yemek verdi ekmek verdi et verdi
Kazma ile döğmeyince kıt verdi
Benim sadık yarim kara topraktır
--spoiler--
Ulan bi bok vermedi. Bi eti browni intense ne bileyim bi uludağ narata bile ısmarlamadı. Ağız dolusu küfür ettirtmedi. Bir sürü entrymizi sildi. Atın lan beni sözlükten. *
söyledim, götümü sikmedikleri kaldı dıyerek yanıtlanabilecek soru.
bana bir pırlanta yüzük, 1 beşi bir yerde, 2 daire ve bir araba verdi. evet dedim.

edit: imam nikahlıymış göt! ühühühühüüüü...
neler vermedi ki.
madem anket, cevaplayalım..
yazdıklarının okunuyor olduğunun bilinmesi keyfi ve belki biraz daha özgüven..
bir tane dost verdi başka da bişi vermedi bende istemedim.
Okulda anlatıp arkadaşlarımı boğa bileceğim * muhabbetler verdi.Söz sanatlarının edebiyat dersiyle sınırlı kalmamasına olanak verdi.Sınav zamanı hem rahatlama hem ders çalışmamaya destek verdi. gibi cümlelerle tanımlanabilecek soru.

(bkz: Roman yazıp tanım diye yutturmayı denemek)
çok sevdiğim, canım dediğim dostlar verdi.
çok iyi arkadaşlar verdi çok sevecen insanlarla tanıştım. hatta öyle biri ile tanıştım ki. anlatamam.