bugün

sözlük formatında laf sokabilme yetimi geliştirdi.
sevgili. * *
- anket ne demek öğrendim.
- arama yapmayı öğrendim.
düşününce bi bok katmadık aslında, dediğim olaydır.şaka şaka.medeniyet kattık lan.daha ne yapak demi evlat.
Belkide en ilgincidir ve hakketten faydalı olan benimkisidir. Motorlu taşıtlar vergisi konusunda serzenişimi duyup, beni ayıktıran bir yazardan dolayı 180 tl cebimde kaldı. Ayrıca, vergi dairesine şunu da sordum. "peki ben ayıkmasaydım nolcaktı!?" diye "kazık gibi üzerine oturcaksın" dediler. al sana fayda, brokoli gibi lan.

höynk edit: gayet gerçek bir olayı, gayet normal bir şekilde anlattığım için eksi almam da 'gizli spastik'lerin gerçekçiliğini gözler önüne sürüyor. bunu anlamam da bir fayda, şimdi gördüm hocam. *
unutmadan edit: *

(bkz: ayk73)
uludagda uzun süre yazan yazarlara yaptıgı katkıdır. düşününce akla ilk olarak kelime haznesini genişletmek geliyor ama sol framede ögrenilecek tek bir kelime dahi olmaması insanı bundan dolayıda şüpheye sokuyor. yarım saattir sözlük başında olmama ragmen dogru düzgün bir kelime gelmedi ögrenilecek.
+ oğlum başlığı yanlış yazmışsın.
- öfff anne hatalı başlıklar moderasyon tarafından düzeltiliyor zaten.
+ ?!?!%&^
(bkz: dereceli gözlük)
aynı konulara, farklı bakış açıları.
kesinlikle tanım gücü ve açılmış bi ufuk dur.
her konuşmaya bir tanım sokma telaşı eğer konuşmamızda bi tanım olmazsa söylediklerimiz buhar olacakmış korkusu.
bilgisayarda herhangi bir şey yazarken msn dilinde yazmaktan kurtarmak ve türkçe'ye geri döndürmesi.
dahi anlamındaki de'leri (bağlaç de) bir bakışta seçmek.
sürekli bkzlı konuşmak.
ufacık bir kırıntısı varsa birazcık dil bilinci, farklı anketlere farklı cevap verme yeteneği, her türlü beyinsiz insan türüne karşı bağışıklık.
küfür dağarcığını genişletiyor.**
(bkz: inci sözlük)
Sinir stres sahibi yapar adamı 3-5 lavuk yüzünden. Başka bişey katmaz.
ne yalan söyliyim, türkçe konuşmayı, iki kelimeyi bi araya getirmeyi öğretir insana.
dil bilgisi ve imla kurallarının yerle yeksan olduğu bu internet ortamında, kişiye türkçe'yi adam akıllı kullandıran ender ortamlardan biridir sözlük. nimettir. candır.
ayrıca hitabet yeteneği ve karşıdaki insanı etkileme yeteneğine olan katkısı tartışılmaz.
kısacası hayatın tümüne önemli ve olumlu yönde bir katkısı vardır. tabii ki sonuç olarak sanal bir platform, o kadar da önemsememek lazım.
aman! bana bişey kakmasın. en son kaktığında acımış idi. (bkz: silinme sebepleri)
sabahları uykusuzluktan açılamayan şişmiş gözler.
içi boş ve manasısız koca bir sanal dünya.
-nick çeşitliliğini arttırır.
-ilham verir ama ilhami vermez.
-zalı mutlu eder ama beni etmez.
-ergenleri tanımamıza yardımcı olur.
bilirken susmanın,bilmezken konusmak kadar ayıp olduğu.
ne insanlar varmış meğer.
(bkz: hiç)

zorlarsan şayet;

(bkz: popüler sözlük)