bugün

bel altı muhabbetlerinden sıkılan, artık bu muhabbetleri kareografi haline getirmiş yazarlardan bunalan, uludağ sözlük yazarının haklı feryadıdır...

http://galeri.uludagsozlu...yice-bozmas%C4%B1-352962/
samimiyetsizliğinin sonucu olan olay.

üye olurken bin dereden su getirip sonra ilgilenilmiyor galiba. kişisel gözlemim bu, işim gücüm yokmuş gibi üye oldum ama bi umut güzeldir belki dedim. zamanla göreceğiz.
eğlencesine geliyorum ben buraya artık. sevdiğim yazarlar dışında fazla ciddiye alamıyorum da.
hep diyorum burada trollük bilinmiyor. adam şerefsizliği trollük sanıyor, yazık.

hem sözlük gibi değil ki zaten, forum burası.
denetimsizliği de cabası.

kafiye yaptım fark ettiyseniz. iyi saçmalamalar.
Özellikle aranıza katıldıktan sonra fark ettiğim durumdur.
ben bu sözlüğe üye olduğumda lise 2 deydim. şimdi üniversitede 4. seneme giriyorum. aradaki 7 yıllık değişim insanı saçlarını yolmaya teşvik ediyor. noktalama işaretleri kelimeler anlatım yüzünden bile entry silinirdi başlık silinirdi kolay kolay yazar olamazdın. önüne gelen önüne geldiği gibi başlık açamaz saçma sapan entry ler giremezdi. trollemenin bile bi adabı vardı herkes seviyeliydi. her gün girerdim artık yılda üç dört kere falan anca giriyorum o da yapacak hiçbir şey bulamazsam. kalite yerlerde ama bırakılmıyor da işte... vatana millete insanların dini inancına çok rahat laf edilir oldu. değerlerle dalga geçmek bu kadar kolay değildi. herkes kendini bilirdi yahu!
nasıldı da ne oldu acaba ben de bunu anlamıyorum. 5 senedir buradayım sol frame'in ışıl ışıl olduğu o masalsı zamanları hiç görmedim.

her zaman diyen kız, yiyen kız başlıkları akar dururdu, şimdi de öyle.

artık kabullenin şu durumu gençler.

sahabısı bile iplemiyor, bunlar sözlük sözlük diye verem oldu, yataklara düştü.

bir rahatlayın, azcık salın b'oğlum.
sol çerçevede düzgün tek bir başlığın gözükmemesinden anlaşılandır.