bugün

keşke diyebilseydim. üzüntüyle söylemeliyim ki, 21.yüzyılda hala iyi kavramının herkesçe aynı şekilde tanımlanmadığını kabul etmeliyiz. bu durumun neden gerçek olmadığının sebeplerine bir göz atalım.

iyi kavramı toplumlar ve dimağlarca farklı yorumlanan; kimisine göre yararlı olan, kimisine göre ise şöhret getirendi. bazı denyolar, aslında iyilik diye bir kavram olmadığını, hatta hiçbir şeyin var olmadığını, uludağ sözlük'ün de var olamayacağını dile getirdiler. konuyu şuraya bağlayacağım. değerlendirme ölçütünü kendim baz alarak yaptığım hesaplamalar sonucu; uludağ sözlük, en iyisi. bunu kabul etmeyecek salak varsa, çeşitli belgeler, deneyler, ıslak imzalarım bulunmakta. reddeden olursa şantaja kadar gidecek kadar gözüm kara, öhm neyse. üzülüyorum demiştim. üzülüyorum çünkü bugün sözlüğün en iyi yazarına, (bkz: peynirciks) bir ilgisizlik olsun, yaptığı çocukça esprilere gerekli reaksiyonu göstermemek olsun üzücü eylemler gerçekleştiriliyor.

siz kimsiniz ki bre yazarlar, siz kimsiniz ki peynirciks'nin yaptığı o ironi dolu, alaysı, sarkastik esprilerine, yobaz tanımlamalarına artı oy vermezsiniz.

ya bakın şuna yaaaaaa, nasıl sempatikkk!!!11bir ay çok komikkhhhe! kız olsam neler yapardım bilemiyorummmmmme.
(bkz: #6490809)

offffff çok güldünüz di mi? bitmedi durun durun. ahahahahaha
(bkz: #6563909)

offf öldürdü gülmekten kerata yahu. çok kovalanmış olacak ki koştursun sözünü ağzından eksik etmiyor bu arkadaşımız. işte en iyi sözlük işte en iyi yazarı. takdir sizin.
Gerçekten komikti.
güncel Önemli Başlıklar