bugün

sol fıreyme bakıldığında anlaşılacak durumdur. önceden çok güzeldi buralar halbuki. Şimdi bakıyorum da troller çok pis kastırıyor peki buranın asıl yazar kitlesi nerde ?bir şeyler yapmalı lan. böyle gitmez bu sözlük.

(bkz: Allah ını seven defansa gelsin)
(bkz: yetişin komşular)

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
incinin düştüğü duruma düşmek üzere cinsellik ve siyaset dışında başlık açılmaz oldu.
talep arzı doğurur, ya da arz talebi.
edit: yav bizim iktisat dersi hep boş geçiyordu idare edin lütfen.
neden bir ekşi olamadığımızın göstergesi olan sol frameden anlaşılan durumdur.
(bkz: uludagsözlük yan gelip yatma yeri değildir)
uludağ'ı birbirine ulalı,
ekşi, inci parmağına dolalı,
burnun mu böyüdü yazar olalı,
çaylak iken sevdiğim sen değil miydin?
kötü bir durum.

yalnız ben bir altıncı neslin "önceden çok güzeldi" tabirini kullanmasına anlam veremedim. ben buradayken hiç öyle güllük gülistanlık olmadı bu sözlük.
çok uzun zamandır üyesi olmadığım halde farkına vardığım durum efendim. en iyisi böyleyse diğerlerine yazıktır.
sözlüğün değil yazarların gidiyor olmasıdır. Sürekliliği sağlamak kaliteyi artıracaktır.
(bkz: açaydım kollarımı gitme diyeydim)
(bkz: sözlükte kemocan moderatörün olması)
eli sikinde olanların korkusudur.
(bkz: sözlüğün sik gibi olması)
aslında durum internetin ve sözlüklerin kısır döngüye girmesidir. trollcülüğü bir halt sanan insanlar her yanı sarmış durumda. e nereye kadar? hadi 1-2 tane olsun, arada yüz güldürsün meddah misali böyle insanlar. ama çoğu kişi bu rütbeye bürününce insana sıkıntı veriyor. şuraya tonla internette olmayan bilgiyi ben dahil birçok yazar girebilir ama insanda heves bırakmıyorlar. gönül ister, sanat, siyaset şu bu hakkında göz doldurucu yazılar girelim şuraya ama insanlar anlamadığım bir şekilde son 1-2 senedir anlamsız şeylere rağbet gösteriyorlar. keşke biraz bu durum düzelse diyor insan neyse umarım bir gün düzelir. “Malını yitirirsen bir şeyler kaybedersin. Onurunu yitirirsen çok şey kaybedersin. Ama umudunu yitirirsen herşeyini kaybedersin” demiş japon atasözü. eh biz de ona inanalım madem şimdilik.
sözlüğü hayatının merkezine koyanları korkutan durum. koy gitsin aga eğlenmne baksana.
ben eksiliyorum eksileyebildiğim kadar ama adamların amacı zaten dikkat çekmek. komik filan da değiller anlamıyorum bir insan bu kadar boş vakit harcamaktan nasıl zevk alır.
zall amcanın fark etmediği ufalanma hali. hayır madem siz yazın biz parayı bulalım, ne yazdığınız önemli değil diyorsunuz o zaman ikinci nicklerin alınması da serbest olsun amk. hem trolleyelim hem yazalım çizelim sen de daha çok kazan.