bugün

Tüm sözlük adına utanç olan 2020 yılının ilk rezaleti olan rezalettir. Yazık olsun o kadar emeğe yazıklar olsun o kadar göz yaşına alın terine uğraşa yazıklar olsun. Senenin ilk entrysini girmek için saatleri ayarlayıp bekleyen sözlüğün bunca yıllık tecrübesine yapılan hakaret olan rezalettir.

görsel

Görüldüğü üzere senenin ilk entrysini ben girdim. Diğer iki kişi benden sonra geliyor. Gözle görünen bir gerçek var. Bunun rahatlığıyla sabah kahvemi koyup istatistiklere bakarken ne göreyim?

görsel

Üçüncü sıradaydım. Benden sonra entry girmiş saliselerle geçtiğim iki kişi üst sırada. Bu rezalete susacak mıyız? Tabi ki susmayacağız. Moderasyon bunu düzeltmelidir. Girdiğin 105 bin tane ilim irfan dolu entrye yazık. Siz utanmıyorsunuz belki ama ben sizin adınıza utandım.

Rezalet gibi rezalettir. Evet.
üzülme oytun, bir dahaki seneye artık.
Derdini skeyim ya. Millette ne güzel sorunlar var.
Server seni tanıyorsa sırf ibnelik olsun diye hakkını yemiştir oytun. Meşhur olmak başka birşey. Evet.
Oytunu 8 ay önce donuzlamamın yine doğru bir şey olduğunu gördüm.
görsel
Derdinin de yeni yılı kutlu olsun Oytun. işin yoksa bir sene daha bekle.
Google oytunkaran yaz karşına adam çıkar..
Yanındayız.
Adalet herkese lazım arkadaşlar. Masa başında kurulan bu oyuna sessiz mi kalacağız?

Bugün Oytuna yarın büyük ihtimalle yine Oytuna. Zira sabah akşam, her Allahın günü burada amk. Ama olsun. Ben varım Oytun. Napıyoruz? Eylem planı nedir?
ömrünün bir senesine mal olmuş rezalet olup, haksızlık karşısında mağdur kişi tarafından dile getirilen ve yürekleri dağlayan kişi isyanıdır.
görsel
Uyuma Uludağ efsanene sahip çık. Evet.