bugün

Entrt girerken hata verip kapanacak kadar muhteşemdir.
(bkz: ay olabilir mi öyle bir şey lütfen olsun çünkü)
(bkz: kandırıldık)
Zall duygularımızla oynadın. Kaç ay oldu mübarek. Gelişmelerde bi ayar mayar demişsin yine ya hayırlısı bakalım. Beklediğimizdir efendim.
Hani nerde?
Bugün de çıkmadı.
Ümidim kalmadı ilk gün ki şevkim kalmadı.Ama insan bekliyor işte.
görsel
Münir Özkul ne zaman ölürse o zaman çıkacakmış kesin bilgi.
Bir tek bu bomba patlamadı hala.
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
ondan vazgeçtik. sesli entry giremiyoruz. çaresini bilen varsa özelden yazarsa sevinirim. yazmaktan anam ağladı lan.
Bugün de mi yok ulan? Ah Zall az gezip tozma şunu bitir hele.
Half life 3 ile aynı zamanda çıkacaktır.
ismail Abi Artık istemiyoruz zira şevkim kırıldı ! ( Ağlayan Emoji )

görsel
gelmeyecektir.
gelmesi imkansız olmasa da verilen tarih aşırı yalancı konumuna düşürmüştür zall efendiyi.
Mükemmel bir uygulamadır. Mesela bir yıldır güncelleme gelecektir. Şimdide bomba gibi olacaktır. Biz bekleriz 1 yıl daha, no ma problemo yani.
Windows Phone için olmayan uygulamadır. O yüzden ne zaman çıkarsa çıksın.
bu entiriyi sözü edilen uygulamayı kullanarak giriyorum. güzel olmuş bir uygulamadır. eksikleri olabilir elbette ama umuyorum daha iyi olacak.
Instela'nin mobil uygulamsindan feyiz alınarak yapılır ise gerçekten bomba gibi olur.
Mobil site candir uygulamasi hic hoşuma gitmemistir dirkt kaldirmisimdir.
acayip bomba olmuş uygulama. hiçbir şey yok kafa rahat. evet.
yazılımcı olarak beğendiğim uygulamalar. eksikleri olsa da güzel bir temel atılmış.
Zall'a teşekkürlerimi sunuyorum. Ama eksikler var baya. Ve bazen atıyor saçma bir şekilde. Üye aratma. Entry aratma gibi özellikler yok. Hala tarayıcıdan giriyorum.
Ya ismail Abi uygulama öncekine kıyasla 10 numara Lakin çok Eksiği Var yine de Playstore da 5 yıldız verdim.

Açık oylama Bile henüz Yok vb bir çok eksik Fakat genel Hatlarıyla güzel.

Edit : Sağolsun Sözlüğümüzün en efendi ve bilgili Yazarlarından microsoftun cortanasi isimli Abimiz uyardı Normal oylama zaten açık oylamaymış Fakat yine de çok Eksiği Var !
güzel olan yanları var eksik olan yanları var. eksikler giderilirse mobil site kullanılmaz uygulama daha tatlı olur. evet.