bugün

hani uludağ sözlüğün okunmama gibi bir durumu var ya, acaba diyorum adamlar o kadar okumayı sevmeyip özel mesajları da mı okumuyorlar.

şu sözlükte 3 yıla yakın bir zamandır yazarım, arada bi bırakıyorum yazmayı bi 3 ay okuyorum falan, bugünler de biraz daha fazla vakit geçirmeye başladım -vizeler yaklaşıyor ya hali ile- 4-5 entry giriyorum, onun dışında okumaya da devam ediyorum, okurken de şukela mı verdikten sonra bi aydınlatayım yazar arkadaşın mesaj kutusunu diyorum, atıyorum mesajı; "arkadaşım inşallah tutmuştur kuponu ağzına kırdığım ronaldosu bi top oynamadı zaten diye de ekliyorum sonuna, cevap gelmiyor."

ondan sonra beğendiğim başka bi entry oluyor döşemişte döşemiş abim okuyorum, çok hoşuma gidiyor hatta arkadaşlarıma linklerini yolluyorum "lan adam ne güzel yazmış" diye. hadi diyorum kuru bir + oy ile geçiştirilmez. "hocam eline sağlık ne güzel kelimeler bunlar diyorum" cevap gelmiyor.

ondan sonra bi tane sol başlık görüyorum. adama ana avrat düz gidiyorum o bile cevap vermiyor. sağcılara söveyim bari diyorum da korkuyorum aslına bakarsan biraz o konuya değinmek istemiyorum.

bu entrynin bağlanacağı yer şudur. şurda ne güzel yazıyoruz arada bi okunuyoruz falan. mesajlaşalım olm. konuşalım. birbirimizi tanıyalım. eskiden bi entry gördüğüm zaman lan biz bu adamla bunun muhabbetini döndürmüştük falan diyelim.

sonra neden zirvelere 3-5 adam geliyor diye üzülmeyelim.
doğruluk payı vardır.