bugün

organik olan herşeyden bok olur.
kabalaşmamak adına sürekli olarak kullandığım kibar söylem. tamam içinde 'bok' ibaresi geçiyor diye biraz sert gibi görünebilir ama "bu amına koduklarımdan bi sik olmaz" demekten daha kibar. bu fikre katılmamak elde mi peki? bakın bir zamanlarda bu sözlükte de yazmış birilerinin bir şeyler olabildiğini gördük. lakin o dönemler bitti... inanın sizden çok benim içim acıyor, kan ağlıyorum.

trollere katlanamayan dingiller aykırı film çekecek, itiraf başlığında "eski sevgilimi özledim." diye anıranlar muhteşem dizi senaryoları yazacak ve en beğenilen girisi 30-40 artı almış adamlar kitap yazacak ha... cidden güldürmeyin beni. kabul edin, etkilyebileceğiniz insan sayısı en fazla 20-30 civarı... sizlerden pek bir şey olacağı da yok işte.

benim de güzel hayallerim vardı. sır kapısı benzeri bir proje yapacaktım ama benimkisi biraz daha fantastikti. supernatural tadında... lakin olmayacak. çünkü bir realite var; ben de üstün ve zirvede biri olsam da özümde sözlükçüyüm. pes ettim ve starbucks'ta çalışmaya karar verdim. bir sözlükçü en fazla vasat bir mühendis ya da yetkili olur burada. gerisi faso fiso...