bugün

sözlük yazarları iç çamaşırı, çatal, sütyen gibi konulara niye fazla ağırlık vermeye başlamıştır anlam veremediğim bir durumdur. başka başlık mı yok açacak. ya da bu tür başlıklar açmaktansa açma daha iyi. neyin kafasını yaşamaktır bu bilmiyorum. sözüm ona bu yorumum sadece bu başlığı açan sözlükdaşa değildir. iki gün içinde o kadar çok bu tür başlıklar görüyorum ki ucuz geliyor. düşünce özgürlüğü, sansürsüzlük, yazma hakkı başka bir şeydir ama herkes de saçmaya kadar özgürdür.

yok aziz yıldırımın iç çamaşırı, yok hatunların çatalı, hilal cebecinin sütyeni.

yapmayın sözlükdaşlar, başlık açıcam diye saçmalamanın anlamı yok, tamam bahar geldi hormonlar hareketli ama sözlüğün de bizlerin de bir çizgisi olsun.

ağzı olan konuşsun ama saçmaya kadar özgür olsun.

(bkz: sözüm sözlükten içeri)
desteklediğim eleştiri.
yüzde 1 milyar hak verdiğim eleştiri.
bu konuyu kendime görev edindim arkadaşlar acayip takmış durumdayım ve bahsettiğim mevzuda gözüme çarptıkça farkındalık yaratmak adına bu tür başlıkların gereksizliğini bu başlık altında protesto edeceğim. ister destek görsün ister görmesin, bu bireysel bir çabadır.

(#12319650)

(bkz: başlamak bitirmenin yarısıdır)
desteklediğimdir.

klişe ve dikkat çekme amaçlı bir boka yaramayan başlıklara karşıyız. b
bir espriyi aşırı abartmalarıdır. ha komik oluyor, ancak biz olayı bildiğimiz için esprilere çok gülüyoruz (dolap mesela). ancak üye olmayan bir sözlük sevdalısı, sözlüğe girince ve sol frame'i görünce "nooooaaaalıyo lan!" veya " "buraaaa nere lan!" durumlarına düşebiliyor. abartmayalım, bu şekilde esprilerimizi yapalım. üye olmayan sözlük sevdalılarının anlayabileceği dilden konuşalım. *
(#12319847) ve bir saçmalık daha.

(bkz: kadın da kadın olsa)
(#12320010) abartmıyorum gerçekten var böyle bir kirlilik.
bu zihniyeti değiştirmek için el ele verilmesi gereken durum.

(bkz: meydanlar boştur ama ben gelirim 1 olur sen gelirsin 2 oluruz.)
sözlük nedir, bilgi kaynağıdır. ben de dahil yazdıklarımızın ne kadarlık bir kısmı acaba bilgilendirmek içindir?
espiri okumak da bir bilgi okumaktır. konu bilgi içermez ama tarz bilgi içerir. tarzın da bilgisi vardır. her tarz bir birikimdir.

(bkz: cıvıklık başka bir şeydir)
şu bildiğimiz "göt" var ya, hani arkamızda duran,ha o kütleye "göt" diyemeyip, hatta "kıç" diyemeyip estetik kaygılar yüzünden anca"k.ç" diyen bizden değildir.
gidin lan, ölün.
hayatlarını sadece göt, meme vs. ile endeksleyerek yaşıyor olmalılar ki düşündükleri 10 şeyden 9 u bunları içeriyor. vah vah diyorum. ağla sevgili yurdum ağla. bu veletler adam olacak da ülke kalkınacak.
(bkz: sol frame temizlemekten bir şey yazamamak)*
gönül ister herkes okuduğu kitapları gittiği tiyatroları lisans programlarıyla ilgili bilimsel paylaşımları falan yazsın ama herkes gördüğünü yazıyor haliyle.

bi de şu var "sex makes the world turn around"
ürolojik bölgeniz ile beyninizi ayırmayı öğrenin.
http://www.uludagsozluk.c...k-ki-nerdeyse-kürt-olmak/ ötekileştirmeyelim birbirimizi.

(bkz: hassas nokta)
katılmamanın elde olmadığı eleştiri. haklı bir serzeniş, şeyinizle düşünmeyin, beyninizle düşünün.
(bkz: burde nie seviye yok niye yok!)
yapılmış eleştirilere bir argüman üretemeyip yanlızca küfür etmeyi bilen, "banane ben küfür edecem" ya da "sanane la" tarzında entry giren yazar(ımsı)lar olduğu sürece haklı olacak eleştirilerdir.
(bkz: uludağ sözlük yazarlarının liseli ergenler olması)
haksız yere vurulan troll damgalarından dolayı olması gereken eleştiridir.fikrini zikrini beğenmediği yazarlara troll damgası vuran bir takım kendini bilmezlerden dolayı insanın hevesi kaçıyor.
desteklediğim ancak katılımın çok az olduğunu gördüğüm hadise. içimizde iç çamaşırı, çatal, meme, göbek, yazarken erekte olabilenler var diye düşünüyorum.
çok fazla futbol muhabbeti çeviriyorsunuz sayın yazarlar !
http://www.uludagsozluk.c...-memelerini-sıvazlıyordu/