bugün

-yazar- derken büyük ironi yapılan, belli bir süreç geçirdikten sonra farz olan fantastik ve bir o kadar yapılması arzulanan eylemdir.

sözüm meclisin dışından dolanıp, "boşaldığım günlükleri orantılı paylaşıyorum" kıvamında anı defteri güzin ablası eşref paşalı gödiklere kadar gider. -boşaldığını en iyi bu anlatmış, çok tatlı-

yaklaşık 1 saat sözlük içerisinde gezinmekte olan şu bünye, "yapma", "etme" diş sıkmalarına sonunda dayanamamış;

"sizin gibi yazarları sözlüğe alan moderasyon bünyesine kafamı sokayım"

diye gürlemiştir.

evden çıkarken kucağınıza almak istediğiniz şey

+ zall olabilir. hmm, sonra şey olsun... ay ne bileyim ya.

daha bu dangalaklar ne tür "yazıyorum" hevesiyle sözlük formatını alt üst edecekler, -merak ediyorum falan dememi bekleme- itiraf ediyorum çok fazla umrumda değil. kişi yazarlık yapacağı konu altına "x ve y bana girsin" diye bkz: veriyor, "kafamı götüme sokabiliyorum" başlığına uzun uzun entry giriyor.

şaka gibi. şaka gibi olan, kafasını götüne sokan adam değil, kafası götüne benzeyen bu "yazar" arkadaşlar.

itiraf ediyorum, bu ispanyol düğümü atıp 25 tane ufak taşı anal yoldan bünyelerine katmak istediğim yazar arkadaşlar "alttaki üyenin yaşını tahmin ediyoruz" evresine atlarda, ben de o günleri yazar olarak görürsem, zall denen aldığı yazarlara benzeyen sözlük sahibi kişinin üzerine söz veriyorum, 25 değil 36 fındık tanesi sokacağım o bünyelere. anal, gene anal. vallahi bak.

her şey güzel olacak, öpüyorum sizi.
Ben hakkımı beşiktaşlılardan yana kullanmak istiyorum. 18 tane taş porto'dan gelsin. 7'si de benden. Hayırlı olsun güle güle kullanın.