bugün

şayet ben yapacak olursam komünizmdeki spor anlayısını aynen uygularım. birkaç farkla tabii ki. burada önemli olan spor. şayet sporda başarısız olan varsa hemen mühendis, doktor veya öğretmen gibi dandik dallara yönlendiririm. islamcıları zorla hıristiyan, solcuları sağcı, ırkçıları hippi, insanları hayvan, hayvanları da insan yaparım. hayvan yenilmesini yasaklar insan yemeyi serbest bırakırdım.
tüm fabrikaları kapatıp buraları çiftlik yapar üstünde de hint keneviri yetiştirirdim.
50 yaşını geçip sağlıksız olan her bünyeyi dağdan atardım. yeni bir alfabe yaratırdım. tek harfle her şeyi anlatabilecek şekilde. cinselliği yasaklardım, böylece herkes tuttugunu goturmek zorunda kalırdı. türbanı evde yasaklayıp türban takan sporculara işkence ederdim.

şayet rte yapmış olsaydı adına devrim derdi ve bu devrimi halk için yaptım diye de dış güçlere mesaj atardı. ama aradan geçecek kısa bir süre sonrasında o dış güçlerden gaz alan sevgili halkı orduyu da arkasına alarak kendisine ucan tekme atardı. o yüzden darbeyi sadece spordaki gibi fiziksel anlamda yapalım.
ben gidip su almaya üşeniyorum, darbeden bahsediyor adam tövbe tövbe.
büyük ihtimalle 100 yıllık postmodern bir darbe olmayacaktır.
zall ikinci defa arkadaşlar düzelecek * repliğini kullanmak zorunda kalacaktır.
silivri sözlük.
hbbia izmir e vali olarak atanmak isteyecektir.