uludağ sözlükten başka bir sözlüğe gecmektir.

sol framede artan cinsel başlıklar 97 98 ve 2000 milenyumunun yazarlarının sözlüğü nefes alınmayacak bir hale getirmesi eski kültürel ortamın yok olması dolayısı ile kendını bu sözlükten taşımış ya da azletmiş yazar eylemıdır. gecmiş olsun .

edıt : her 97 98 vb. x kişileri üstlerine alınmasınlar. istisnalar harıc tabı kı ergen olmadıkca.

edıt: sözlüğün inci sözlüğe dönüşmesi gibi faktörlerde yazarlarca söylenmektedir.
Yine godikleri mizmizlandirmistir.
bunun sorumlusuna sözlüğün popülaritesini arttırmak için '' ne olursan ol gel'' felsefesi ile hareket eden moderatörler olarak bakmaktayız.
Ben bu sözlüğü hayatta terk etmem.
Az önce ekşi'ye dogru yapılan göç. Sedet,beni de alsaniza lan dedim, 2 saat yalvardim, mesajlar attım, meğer mesac almiyormus. Hadi yine iyisiniz ibneler, hedef 2023, o zamana kadar beraberiz. Evet.
ekşi mi uludağ mı diye arada kaldım (sanki ikiside beni bekliyomuş gibi amk) ama uludağ daha samimi geldi lan valla bak ekşi sözlük çoğu kişinin bilgiçlik tasladığı sosyete mekanı uludağ sözlük ise samimi mahalle kahvesi ya da bana öyle geldi.
kuş beyinli yazar göçüdür.
başka sözlüklere yapılan yazar akımıdır. tavsiye edilmez.
Sahip çıkın, üzmeyin ulu yazarlarını. Göçmesinler. daha meta'yı denicem lan Ben, keyfimizin içine etmesinler.
99 luları yani beni ırgılamayandır. ama lütfen 2003 lü varsa siktirsingitsin
Şu sıralar terse göç başlamıştır.
Sözlük yazarı hiç olmamıştım, ekşiden yazar akını gibi yazıları okuyunca geleyim dedim, ortamlarda ekşide yazarım derim kim bilecek.