bugün

(bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
organize olmasak yediğimiz sikin haddi hesabı olmayacak zirve.
zirvede bırakmak en iyisi.
desteklenmesi gereken nadir sözlük zirvelerinden.
ulu fight club zirvesi tercihimdir. en azından dayağımızı yeriz döneriz. buna gidersen kestaneyi çizdirmeden çıkman imkansız lan resmen.
kesin bana erkek denk gelir arkadaş. kız yurdu havaya uçsa, benim kafama bekçi düşer. sizinla değilım.
1 erkeğe 5 erkeğin düştüğü zirvedir.
gaylar sevişiyor da denilebilir. yapmayın beyler.
(bkz: Cinsel içerikli entry girme modası)
güzel bir sözlük bayanı ile katılmayı düşündüğüm zirve. adonisim var, kolum 41cm kalınlığında, geniş bir omuza sahibim, ilgilenen varsa pm atsın.(kesmediyse bok gibi paramda var amk)
ttnet her eve internet kampanyası bir yana eğer bu zirve gerçekleşirse bütün sosyolojik tahlillerimi evde bırakıp dişine yaşına bakmadan sırf moderatör sikmeye geleceğim zirvedir.
eşcinsel erkekler için bir rüya, heteroseksüel erkekler için bir kabus, bir cehennem havasında geçecek zirvedir.

(bkz: eat my bulls)
boşalan çıksın ulular başlık kasıyor.
koku filmi idam sahnesi tadında geçebilir.
görsel
ilkine katıldığım ama katılan herkesin erkek olması sebebiyle enteresan gelişmelerin yaşandığı zirvenin ikincisi. açık konuşalım bu seferde öyle olacaksa ben katılmam.
Çıkış ne tarafta, dedirtendir.
Sizin yüzünüzden deprem oldu kafirler. (bkz: swh) ayrıca, diego dur allahını seversen sen de zaten ortalık karışık.
Yaz donunu kendi getiriyor.
zall'in bile bu kadar kalite fazla dediği başlık.
20 erkek yerde kaşık.

Tam sözlüğe yakışır bir hareket.
Harun abiler bulusuyor. Yılın gay okazyonu olur tüm evrende!
Ekle: sponsored by netflix.
Sözlükte aşırı derece erkek popülasyonu olmasından ötürü asla katılmayacağım zirvedir.

Benim götüm kıymetli ağa.

kim götümü elledi benim